• henüz bir kütüphaneden ziyade ofise benzeyen yer. dilerim kısa sürede kütüphane sıcaklığına gelirler.
  • klima olayını abartan kütüphane. içerisi fırtına çıkmış gibi.
  • pazar günü gittiğimde açık olmayan kütüphane.
    bildiğim kadarıyla pazartesi günleri kapalı oluyordu sadece. kapalı olduğu gün değişmiş olabilir.

edit: kütüphane artık pazartesi günleri açık, pazar günleri kapalı olacakmış.
  • kasım sonuna kadar 7/24 hizmet verecek olan kütüphanedir.
  • bugun deneyimleyerek bir kutuphanenin ne kadar sesli olabileceğini, calisanlarinin kutuphane kulturuyle ne kadar alakasiz olduğunu gordugum kutuphanedir. vefa lisesi karsisinda konumu vs. de iyi ancak icerdeki matkap sesinin yani sira bagira cagira konusan kaba saba adamlarin icinde bir seyler okumaya çalışıyor insanlar. ya az sonra kavga edecegim ya da ugrasmaya degmeyecegi icin usulca cikip gidecegim.
    kutuphane kurallari asmislar saga sola ama once kendileri uygulasa keske.
    iceriye istediginiz kadar sait faik, oguz atay kitabi koysaniz ne olur, kapiya idareci guvenlikci olarak bu denli alakasiz insan oturttuktan sonra.
  • devamlı gittiğim kütüphanelerde boş yer olmadığı için buraya geldim konum olarak vefa lisesinin hemen karşısında bir kütüphane.
    kalenderhane kütüphanesine ilk kez bugün geldim , genel olarak iyi fakat ses çok geliyor (bina dışından çok bina içindeki koridorlarda dolaşan öğrencilerden) ki ben de ders çalışırken özellikle sesten rahatsız olan biriyim bunun düzeltilmesinin gerektiğini düşünüyorum.
  • hoş bir kütüphane ama nedense tuvaleti dışkı yerine ayak kokuyor.
hesabın var mı? giriş yap