• sorsan, ondan güzeli yoktur.
  • eğer babası zengin ise kendisini alacak bir yağız delikanlı mutlaka bulur.
  • "anandır" cevabını hak eden bir tasvirdir.. ama işte sizin gibileri doğuran anaların günahı ne?

böyle mallar için yazılmış şöyle bişi var ama okuyup idrak etmek de lazım. sadece yazılmış olması yetmiyor.

(bkz: her şeyi bildiğini sanan gerzek sürüsü)
  • tanım tamam da, ben erkeğim ?!

edik: tanım; olmayan kızdır. olmaz. olmaz olsun hatta. dwarf olabilir mi?
  • urfali babi 'nin erkek adam erkek siker vecizesini hatirlatir.
  • hele ayak bilekleri o kalın bacağının yarısı kadar ise tadından yenmez.
    zöge: kimselere saygım olmasa vay mk herkes kalın ayak bilekliymiş derdim ama demiyorum işte, demiyorrum!
  • bıyığı çıkarınca hadise oluyor .
  • türk kızı olduğu için, üstelik beğenilmemesine rağmen burnundan kıl aldırmazmış. e gerizekalı, alma sen de madem.

ya hakkaten anlamıyorum ki. şişmanmış, kıllıymış ama sorunca kendini güzel buluyormuş. ee bulur sana ne dangalak, sana ne? madem sen bu kızı beğenmiyorsun, herhangi bir şekilde bir anın olsun, ne bileyim ilişki yaşa falan istemiyorsun. eh o zaman bu kızın kendini güzel ya da çirkin bulması seni neden ilgilendiriyor acaba ya? bi söyleyiver de aydınlanalım.

ayrıca, madem böyle kategori oluşturulacak kadar çirkin buluyorsun, ne diye bir şeyler bu kızla "havasından geçilmiyor" çıkarımını yapmanı sağlayacak ortam yaratıyorsun?

hayatımda bir kere olsun, beğenmediğim bir adamı "bir şeyler denesem bana yüz verir mi" diye denemedim, manyak mıyım? ben beğenmiyorsam, o adam bana yüz veriyor mu, burnundan kıl aldırıyor mu, adamın kaç kilo fazlası var da kaç kilo diyor, vs. hiç umrumda olmaz, olmadı da. sizin neden umrunuzda acaba?

bunların sanmıyorum hiçbiri yolda onları istemeyen adamları taciz ediyor, kendileriyle bir şeyler yaşamaya zorluyor olsun. en fazla, "senden hoşlanıyorum" der, ona da "hayır" dersin, olay kapanır. bu yani.
  • bu ifadeleri yazan ve katılanları doğurmakla büyük hata etmiş cennetliklerdir. doğurmak yetmemiş bir de bu yaratıkları bilgisayar kullanacak seviyeye getirmiş. ellerinden öperim.
  • acı eşiği yüksektir.
    (bkz: ağda)
hesabın var mı? giriş yap