• fall of constantinapole adli albumu yapmis, amerika'da yasayan klasik muzik bestecimiz.
  • yetenek deryası besteci ve piyanist.. "fall of constantinapole"den sonra "friends" nam bir albüm daha çıkartmıştır..

itü'de evin ilyasoğlu'yla birlik, teknik açıdan şahika bir konservatuar kurma teşebbüsünde bulunup, başarıya da ulaştılardı..
  • fall of constantinople'dan önce present music diye bi cd'si vardır, ki kendi cd çıkardım, cd indirdim, demeyi yeğler. cd önce öldürür, sonra döver.

karısından da ayrılmış diye duydum
  • i.t.u.'de ileri muzik arastirmalari bolumunu kuran besteci,pianist.kendisi yilin 4 ayi turkiyede 8 ayida amerika'da yasamaktadir.bu siralar turk muzisyenlerle kurdugu modern oda muzigi grubu ile konserler vermektedir.bir gazetecinin kendisine "kendinizi kompozitor olarak nerede goruyorsunuz" sorusuna "amerika'da ilk ondayim" cevabini verecek kadar kendine guvenir.
  • öyle de güzel elleri vardır, baktırır yani
  • kücükken karısıyla birlikte zorla rock dinletip,seninkide müzikmi diye cinnet gecirttigimiz,simdiyse konserlerini agzim bes karis acik izliyip,albümlerini dinledigimde hakkini yemisiz keratanin diye duygu seline kapildigim biricik, iricik kuzenim..(bkz: kamoş)

ayni zamanda isanin sunnet derisinin calindigi ve büyük ödül kondugu icin pesine düsen halki anlatan bir filmin müziklerini de yapmistir..
  • galatasaray senfonisi yazıp yönetecek kompozitördür...
    projenin kimin başının altından çıktığı bellidir.
  • yazdığı galatasaray senfonisi ilk kez 9.12.2005'te seslendirilmiştir.
  • 80 yil olmus adli koral parcanin ve güneş ülkesi adli marsin da bestecisidir.
    guleryuzlu, samimi, anlayisli biridir. severiz efendim.
hesabın var mı? giriş yap