• bilek firidey
  • beyin yerine bok dolu kişilerin yaptığı protesto
  • kara cumayı hakaret olarak algılayıp, vakti zamanında haçlı seferlerini yapmış insanların torunlarınca icat edilen ve tahminen doğu türkistan'da müslümanları katleden çinliler tarafından üretilen kameralı cep telefonunu satın alıp bunu kullanan bir geri zekalı tarafından yapılan eylem.
  • çomarlığın tepe noktalarından biri olan eylemdir. bastıra bastıra birde müslüman değil misiniz diyor değilim amına koyum diye orada olup bağırmak istediğim eylemdir. black friday ı cuma gününün müslümanlıktaki kutsallığına karşı oluşturulmuş bir gün sanan anadolu çomarı. bunun düşünce özgürlüğü olarak adlandırılabilecek hiç bir yanı yok ayrıca. nitekim ortada düşünceden çok cahilce bağıran bir beyinsiz içermektedir.
  • açmayın çomarlı video
  • böyle tipim olsa herhalde ben de bir yerleri basardım diye düşündürttü izlerken. paylaşılıp kimin hayat tarzına müdahale etmişiz diyenlere kadar ulaştırılması gereken, organize suç barındıran bir video.
  • maraş çorum sivas katliamları neden cuma günü başladı diye sormayan çomardır. müslümanların cuma çıkışı katliam yapmaları normal, alışveriş etmeleri haramdır
  • black fridayı protesto etmek istiyorsan karşısına başka bir işim de bize uygun bir kampanya adi altında yaptır yüzde 50 indirim millet alis veriş yapabilsin. vergilerle ağzımıza s.... devletin karsina ister black ister bilek ister hayırlı nasıl cuma cikartirsan çıkar ben hayır demem bir pantolona 150 yerine 75 vermek beni protesto etmemeye teşvik ediyor.
  • bolu, mengen, gerede insanlik nerede?
hesabın var mı? giriş yap