şükela:  tümü | bugün
 • - len şu ülgeyi salıverinde bi günyüzü görüverelim gari?

  + aman tanrım... egeliler!!!!!!
 • - her turlu bolduk mu?
  - dur bakalim: sagci/solcu, laik/dinci, turk/kurt, sunni/alevi, fenerbahceli/galatasarayli..
  - zorla zorla cikar daha
  - bolgelere girmedik? onlara girsek?
  - nasil?
  - iste ne bileyim karadenizliler/trakyalilar vay efendim, egeliler/guneydogulular
  - bu guzel, buradan yuru.
 • muhtemel sponsoru tadım ayçekirdeği olan versus.
 • ikisine de sistematik bir şekilde iç anadolu türklüğü dayatılmıştır 100 yıl boyunca. birinde başarılı olunmuş maalesef, diğerinde ise şükür ki bu iş tutmamıştır.
 • @egm, @cia, @mit, @fbi, @icisleribak arkadaşla ilgilenir misiniz?
 • ikinciler sorun olarak adlandırılırken birinciler "antipatik olmayayım, ırkçı demesinler, rating kaybetmeyeyim, tiraj kaybetmeyeyim" diyen şerefsizler tarafından gündeme getirilmez, söylenmez, yazılmaz, çizilmez. ondan sonra şahıs, kadir mısıroğlu, alaattin çakıcı, sedat peker tarafından güdülürsün, mehmet cengiz de ne söylemişse yapar.
  sen susmaya devam et. aman tatsızlık olmasın.
 • karadeniz değil örneğin rize trabzon ikilisine karşı mesela diyarbakır van ikilisi gibi bir kıyaslama yapılırsa belki mantıklı olur.bu memlekette bölge değil hemşehricilik işi beladır.
 • gece gece soyuma sopuma nasıl sövdürürüm başlıklarından biri.

  hiç süphem yok ki başlığı açan eleman muradına erecek, yedi sülalesine rahmet okutacak. hadi bakalım en sunturlu kim sövecek? merakla bekliyor ve ilk karadenizli atağında ortayı açıyorum: açacağın başlığın amk!

  *başlığı açan anası muhteremden "kudurma ..mına koyduğum lazı" şeklinde bir adet mesaj almış bulunmaktayım. demek ki açtığımız orta yerini bulmuş, vatandaşın ev halkı mutlu olmuş. milleti birbirine kırdırma sevdasında olan, anası kirve emeklisi orospu çocuklarının gazına gelip birbirinize sallamayın. sallamanız gereken adres belli.
 • ustanın biri inşaatta çalışıyor, duvara çivi çakıyor. çiviye bir vuruyor giriyor iki vuruyor giriyor üçüncüye çivi girmiyor. ulan vuruyor vuruyor girmiyor çivi. tam o sırada kürdün biri ordan geçiyor, çekil hele kenara diyor; çiviye kafayı bi geçiriyor çivi giriyor bi daha geçiriyor çivi az daha giriyor, üçüncüye bi daha geçiriyor kafayı çivi girmiyor bu sefer. alla alla diyor kürt nasıl girmez, bir daha vuruyor kafayı çiviye lan yine girmiyor.

  kürt şaşırıyor; lan bu çivi nasıl girmez, bir kürdün kafasından daha kalın ne ola ki diyip eğilerek duvarın öteki tarafına bakıyor ne görsün. lazın biri kafasını duvara dayamış uyuyor.