• geçen sezon beşiktaş u-17 de oynayan ve bugün a takım formasını ilk kez giyen 2000 doğumlu genç yetenek.
    kumaşı oldukça iyi ve sorumluluk almaktan çekinmiyor izlediğim kadarıyla.
    kendine iyi bakar, çalışmaya devam eder ve şansı da biraz yaver giderse ileride adından sıkça söz ettiteceğe benziyor.
    bekleyelim görelim bakalım...
  • beşiktaş - altınordu hazırlık maçında bitime az bir süre kala oyuna girdi, topla üç kere buluştu-buluşmadı, ama topu çekişinde, küçük dokunuşlarında şifo'yu gören bir ben değildim sanırım.
  • eğer 80'li yıllarda olsaydık bu çocuğun şifo'yu andıran oyun stili işe yarayabilirdi.
  • çok net hatırlamıyorum ama oyun girdikten sonra kısa sürede attığı başarılı uzun paslarla aklımda kalan kartal. o dakikaya kadar uzun pas deneyen yoktu. rıdvan'la beraber sivrildiler ama herkesin aklında rıdvan kaldı.
  • 2000 doğumlu yerli frenkie de jong.
  • 2 ağustos 2013 beşiktaş udinese calcio hazırlık maçında izlemekte olduğum merkez orta saha mevkinde oynayan 18 yaşındaki beşiktaşlı futbolcu. takım olarak neredeyse dökülen beşiktaş'ta girdiği 66. dakikadan beri sürekli pozitif anlamda birşeyler yapmaya çalıştı. yaşına göre alıştığımız bencil yerli futbolcu kimliğinden uzak bir top tepici. fakat takım oyunu, savunması ve hücumu anlamında olumlu bir pratik olmadığı için kişisel çabaları sonuca dönmüyor. altyapıya gerçek yatırımlardan uzak, menajerlerin hüküm sürdüğü ve şeffaflıktan uzak hesapların nasıl yönetildiği konusundaki olumsuzlukların devam ettiği bir takımın da kısa vadeli başarılar haricinde uzun vadede başarı kazanması mümkün değil.
  • çok sıska ve boyu kısa olması sebebi ile lionel messiye uygulanan horman iğnesi tedavisinden birebir uygulanmış 2000 doğumlu genç yetenek
  • 2012'de 12 yaşında bir çocukken twitter'dan oğuzhan'a "bir yere gitme bu takımdan, seninle beraber oynamak istiyorum 5 sene sonra ben de gelicem inş" yazmış.

7 sene sonra bugün ilk kez beşiktaş forması giymek için kenarda beklerken oyundan çıkan isim oğuzhan özyakup'tu ve tribünler tarafından ıslıklanıyordu.
  • 24 ekim 2019 beşiktaş braga maçında oyuna girdikten sonra , parlamış , gelecek için umutlandırmış genç kardeşimiz. necip uysal , salih uçan , aydın yılmaz tayfası mı yoksa cengiz ünder gibi mi olacak zaman gösterecektir.
  • oğuzhan denilen futbol katiliyle mukayese edilmesi, bu formayı sırtına geçireceği günü iple çeken bu kardeşimize hakarettir.

yürüyedur beşiktaş'ın yeni neferi.
hesabın var mı? giriş yap