• ciğersiz eşek sıpası.
  • 2012 londra olimpiyatlarinda, 800 mt serbest yuzmede altin madalyayi kapti, bunu da 15 yasinda yapti. agzim hala kapanmadi.
  • londra 2012'de kendi en iyi derecesini 5 saniye geliştirdi diye resmen alehine kampanya yapılan ye shiwen'e karşı, bu 'usa''lı kızımız en iyi derecesini 21 saniye geliştirerek altın madalya almıştır.
  • kendisini överken bile türk kızlarına saydıran hasta ruhlu insanlar var sözlükte ne ilginç. türk erkekleri madalya üstüne madalya alıyor çünkü olimpiyatlarda, değil mi?

pek 15 yaşında görünmeyen, neredeyse rekortmen yüzücü.
  • söylenmiş ama ben de söylemeden geçemem: ye shiwen'e doping suçlaması yapan yavvvşşşşakkk amerikalıların bu kız hakkında ne yorum yapacağını çok merak ediyorum. ayrıca 15 yaşında olmasına rağmen 35 gösteriyor.
  • 15 yaşındayken nerelerde, neler yapıyordum diye düşündürdüp sonra ışık hızıyla vazgeçmemi sağlayan harika yüzücü. millette ne çocuklar var be güntekin.
  • sadece 800 metre serbestte yarışsın ve olimpiyatın tadına baksın diye amerika birleşik devletleri olimpik yüzme takımına alınan ve altın madalya ile muhteşem bir kariyerin temelini atan genç yüzücü. 2016 rio ile birlikte başta 400 metre serbest olmak üzere birkaç kulvarda daha madalyaların en büyük favorisi olacak. 6 yaşında yüzmeye başlamış, her gün 5 saate yakın antrenman ile şimdilik günde 8 km yüzüyormuş. ileride bir canavara dönüşebilir.
  • 2013 dünya yüzme şampiyonası'nda 400 metre serbestte altın madalya kazanan 1997 doğumlu amerikalı yüzücü. tekstil mayo ile yapılan en iyi dereceyi yaptı. son 50 metreye kadar rekorun önündeydi ama biraz yoruldu. gelecekte kıracağı kesin. zaten rekor teknoloji mayo ile 2009'da federica pellegrini tarafından kırılmıştı. geldiği yer inanılmaz katie'nin.

edit: derece 3:59.82
  • son 50 metreye kadar bizi dünya rekoru gelecek diye heveslendiren manyak sporcu.

4 dakikanın altına inen tarihteki ikinci kadın yüzücüymüş aynı zamanda.
hesabın var mı? giriş yap