• buna spor diyenin amk ben başka da bişey demiyorum.

edit:tdk tayfa çıldırmış - da ayrıymış konumuz bu mu gerçekten.

edit2:youtube kanal sahibi yapılan yorumları siliyormuş.
  • teke bildiğim kadarıyla avlanılması yasak hayvanlardan, umarım vuran kişi tespit edilir en ağır ceza ile cezalandırılır. sporunuzu sikeyim.
  • son derece ihtişamlı boynuzu ve renkli kürke sahip bir canlının katledilmesidir. videonun sonunda kendini de çekmiş. ikisini yanyana koydum, dağ keçisi daha ihtişamlı.

not: avı yasak değil, tarım ve orman bakanlığı ihale ile öldürme izni satıyor.

ekleme: ben doğanın dengesini insanın koruyabileceğine inanmıyorum. bir keçi türünün olması gereken sayısı nasıl tespit edilebilir ki? o zaman ortadoğu'da çok çocuk yapanları da kısırlaştıralım. yada zengin milletler parasını versin, verimsizleri öldürsün. gerçi amerikalılar yapıyor son 20-30 yıldır.

insanoğlunun aşırı hızlı nüfus artışını beslemek zorunda mı bu dünya? kendi dengesini koruyamayan insanoğlu, bir de doğanın dengesini mi koruyacak? bu benim şahsi fikrim. yapılan cinayettir. evet beslenme amaçlı avcılık ile sorunum yok, zaten kırmızı eti de afiyet ile tüketiyorum. ama sniper ile salak salak sırıtıp canlı öldürmek, cinayettir.
  • adam sniper ile teke vuruyor bir de artistlik yapıyor
    yazık günah yahu
    ne güzel heybetli hayvan öldü gitti
  • ulan yaşım geçti tam küfür etmeyi bırakayım diyorun. olmuyor aq.
    hadi domuz zarar veriyor diye bahaneniz var da, bunlar ne yapıyor?
    kaya yiyerek kayasız kalmanızı mı sağlıyor da vuruyorsunuz ibneler.
  • avcılık kadar gereksiz bir "spor" yok. boşu boşuna zevk için hayvanları öldürünce mutlu mu oluyorsunuz orospu çocukları?

buna spor diyenin de, videodaki adamı övenin de 7 ceddine o hayvanın boynuzları girsin öyle rahatlayın.

keşke hayvanlarda toplaşıp sizi domaltıp boynuzlarını götünüze sokup , kafa tokuşturma pratiği yapsa.

o da onların sporu olur?
  • sözlükte başlığı niye açılır anlamadığım avcıdır.

küfür yemekten haz mı alıyorsunuz? ben şahsen avcıdan çok bunu önüme koyup izletenlere feci küfürler ediyorum. duysan sinir krizi geçirirsin.
  • gavatlarin teknolojik kameralarani,bi taraflarina sokmak gerek.
  • avcılık katliamdır, yasaklanmalıdır.
  • insan o hayvanın güzelliğini gördükten sonra nasıl basar tetiğe? sövesim geliyor da zaten bolca sövülmüş. ne yapmalı size bilmiyorum ki. tuttuğunuz tüfekler götünüze girsin ne diyeyim. gitti güzelim doğa harikası hayvancağız.
hesabın var mı? giriş yap