• erciyes üniversitesinde yatmakta olan oğlum atlas lösemi, acil a rh+ trombosit kan ihtiyacımız var, 0505 492 17 36,

debe edit: atlas'a kan verildi ve bir ünite kan da yine losemi başka bir çocuğa verildi, süpersin sözlük. 70 e yakın çakı gibi kan gönüllüsünüde listeme ekledim. losemi servisinde kan ihtiyacı olduğunda daha hızlı ihtiyaç karşılanacak inşallah. siz iyisinizde siyasiler kötü, varolun. konu kendini imha edebilir.

*losev'i de hatırlatayım burdan açtırılmayan bir hastanesi var sözlük. üyede olabilirsin, bağışta yapabilirsin, etrafına hatırlatabilirsin. türkiyenin bu hastaneye ve losev'e ihtiyacı var. losev

*buda var ekşi sözlük donör oluyor kampanyası
  • artık a rh+ kan bile bulunamıyorsa vay halimize.
  • beni lanet olası pislik yuvası afrika ülkelerine gönderen işime binlerce kere lanet ettiğim kan ihtiyacı. babaya sesleniyorum, kasım ayında gana'da bulundum, eğer doktorlar sorun olmaz derlerse atlar gelirim.
  • allah acil şifalar versin. bulunana kadar yukarıda tutulması gerekendir. yazın silin yukarı taşıyın sürekli başlığı. buraları binlerce kişi okuyor.

ayrıca yüzlerce kez söylenmesine rağmen bu tür acil yardım vb başlıkları üste sabitlemeyen sözlüğün ta amk. ama reklam alınca hemen sabitlersiniz. sözlüğün orasıyla burasıyla oynayacağınıza getirin artık şu özelliği.

edit: 2 arkadaş gitmiş ama olmamış. kan değerleri mi tutmadı tam olarak bilmiyorum. sanırım yalnızca kan grubunun tutması yetmiyor. yani ihtiyaç hala devam ediyor. yukarı taşımaya devam edelim arkadaşlar, mutlaka birinden biri olacaktır.

edit2: arkadaşlar bulunmuş, yukarı taşımayın artık. teşekkürler.
  • hadi sözlük, tavuk kanıdır a+, rastgele adamdan çıkar, yok mu hiç kayseri'de sözlükçü?
  • hem yukarda dursun diye yazıyorum hem de merak ediyorum bilen yesillendirirse sevinirim

bu kan ihtiyaçları mesela, a+ çok bulunan bir kan değil mi? sokaktan geçen birinden bile bulunamaz mi mesela? yoksa gerekli şeyler mi var çok merak ediyorum
  • acil şifalar diliyorum.
  • geçmiş olsun. inşallah sağlığına kavuşur.
  • a rh+ çok rahat bulunur. bulunmalı!

haydi sözlük, haydi yazarlar, okuyanlar.

(bkz: başlık başa)
  • aile full b rh(-). verebilmeyi çok isterdim.
hesabın var mı? giriş yap