• 99.9% albümü ile köklerine döndüğü söylenen müzisyen.
    özellikle lite spots tavsiyemdir.
  • ilk olarak 2012 yılında yaptığı remixlerle ilgileri üzerine çeken ardından 2016 yılında çıkardığı 99.9% adlı muazzam albümüyle acayip yetenekli bir müzisyen olduğunu gösteren dj/prodüktör kişisi. farklı tarzları harmanlayıp bütünleşik bir sound yaratmak ve bunu yaparken her biri ayrı ayrı catchy olan şarkılar üretmek ciddi anlamda büyük başarı.
  • boiler room montreal performansını youtube'da izleyerek alışkanlık kazandığım müzisyen.

dönemsel olarak techno ve metali döndürüp döndürüp dinleyen benim döngüme bir süredir aydınlık katar olmuştur.
  • büyük hayranıyım bu adamın ve bol bass'lı soul/hip-hop altyapılı setlerinin (ve şarkılarının da elbette, onları da atlamış olmayayım).
    ama özellikle janet jackson-if remix'i möhteşemliğin vücud bulmuş hali, öyle diyeyim.*

sevdiğim goldlink şarkılarının da kaytranada destekli olduğunu öğrendikten sonra ''yav ben de niye bu kadar seviyorum diyorum yauuuu'' şeklinde dolaştım bir ara.* bana bütün gece nasıl dans ettirirsiniz sorusunun cevabı: bir kaytranada seti açın, gerisini ben hallederim sakjdlsajd.
    özel jet istemek gibi piçozluklar yapmayı bırakıp, efendi gibi business class'ıyla gelir ve bir ara istanbul'da da çalarsa iyi olacak.*

bu yılki coachella seti de pek lezizdi.
    boiler room setlerine bir tutam tuz-biber ekmek isteyen buyursun ;))))
  • 2014'te bilen türklerin olması sevindirdi ne yalan söyleyim.
  • atanamamış disclosure

ayrıca yeni albümü bubba 13 aralık’ta yayınlanacak olan dj. bu albümden %10 isimli teklisi halihazırda dinlenebilir.
  • alternative soul / hip-hop / deep house tarzlarını gerek mixleyerek gerek remixleyerek harika işlere imza atan underrated dj ve prodüktör.
  • hakkında atanamamış disclosure demek için müzik özürlüsü olunması gereken dj.

dinledikçe güzelleşen, çok iyi bir albümle geri dönmüştür. bence 99.9%'dan bile güzel olmuştur, lakin onun daha genele hitap eden bir havası var.
  • at all şarkısını nasıl yaptığı ile ilgili video.
  • yetenekli bir kanadalı dj. bu da soundcloud adresi.
hesabın var mı? giriş yap