• bakanımız canımız bıtanemız mehmet şimşek'in son vecizesi...

pekiii,

ötvde kacıncıyız?
    asgari ücrette?
    emekli maaşlarında?
    öğretmen maaşlarında?
    doktor maaşlarında?
    avukat maaşlarında?
    benzin fiyatlarında?
    okullardaki öğrenci sayısı oranında?
    öğretmen başına dusen ogrencı sayısında?
    hasta başına dusen doktor sayısında?
    dava sürelerinde?
  • "dolaysız vergi/dolaylı vergi oranında kaçıncı ülkeyiz?" diye sorarlar adama bu söylemin karşısında. "dolaylı vergi ve dolaysız vergi nedir?" gibisinden sorular da gelebilir dikkatli olmak lazım. hep dindar nesil yüzünden oluyor bunlar. türkiye laiktir laik kalacak.
  • "ilk ikiyi soyle, satin alma gucunu, diger dolayli vergilerin oranini ver tezini guclendir oyle ufur be bakan. bos bakan!"

seni secen halkin
  • bu açıklamadan sonra yakında sağlam bir kdv zammı bekleyebiliriz.
  • 2012 yılı ilk ayında 4 kişilik bir ailenin açlık sınırının bin 31,913 tl, yoksulluk sınırının ise 2 bin 760,58 tl'ye yükseldiği buna karşın asgari ücretin 701,14 tl olduğu bir ülkenin bakanının söylemi. teveccühünüz la!
  • yine "tatmin olduk" pişkinliği yaşanacaktır.
    ama zıkkımın kdvsinde üçüncü olduk diye gerinmek, taksinin arkasından koştum daha çok kar ettim hadisesinden farklı değildir.
  • tinerci olmaktansa kdv ödemeyi tercih ettiğimden sevinç ile karşıladığım beyan.
  • hangi ülkeler arasında diye sormak gereken önermedir. zira ben açtım baktım, oecd ülkeleri arasında bile en düşük üçüncü ülke değiliz. iskandinav ülkeleri arasına filan mı girdik biz benim haberim olmadan, ha öyle bir şey olduysa doğru olabilecek önermedir. yoksa klasik mehmet şimşek söylemidir benzerlerinin şuradan bulunabileceği; (bkz: #21152874)
  • söylenmesi gereken yeri yüksek sesle söylemek ve diğer kısımlarda susmak veya karnından konuşmak... reklamcılığın altın kuralıdır... ve akp bu işi çözmüş hatta bu işte uzmanlaşmış hatta hatta bu işte ustalığını yapmaktadır.

şu çok düşük kdv ile ve enflasyonda böyle stabil iken nasıl oluyorda en pahallı akar yakıt bizim ülkemizde...

cevap diğer vergiler hani şu dünyada bir eşi benzeri olmayan
hesabın var mı? giriş yap