6576 entry daha
  • kesinlikle huzur.
    kendi evime tekrar çıktığım anda mutlaka sahipleneceğim bir tane. bir de nasıl bir sevgiyse bendeki; kasmıyorum, alayı geliyor kendi yılışıyor biraz ilgilenince.

olm azıcık türünüzün adamı olun lan. iki ciddi takılın. kedisin sen, özgürsün. dünya senin etrafında dönüyor.
    tatlısınız ibneler.
  • kedileri değilde köpekleri seven bir insandım, ama aille fertlerinin ısrarlarına dayanamayıp bir kedi sahiplendik ... şartlarım bir taneydi kedi üzerinde hçbir sorumluluğum olmayacaktı ,neyse bu kedi yavrusunu eve getirdiler evde çocuklar ve eşim gerçekten kediye iyi bakıp hiçbir sorumluluğu bana bırakmadılar .. çok sevimli bir yaratık, buna sepete polar battaniye serip şık bir yatak yaptılar, ama bu kediler yatacağı yeri kendi seçermiş seçtiği yer neresi peki benim tv seyrederken uzandığım kanepe iş böyle olunca gece çocuklar uyuyor ,ben kanepeme geçiyorum bu kedi yavrusuda hoplaya zıplaya kanepeye gelip yanıma uzanıyor neyse kanepede birlikte tv seyrediyoruz ben yatmak için kalkınca oda huzurlu bi şekilde koca kanepemde uyuyor ..ve ben sorumluluk kabul etmeyen adam arada su kabına bakıp suyu bitmiş mi kaybolunca ulen bi yere sıkışmıştır diye yavruyu arayan adama dönüşüyorum ...
  • miyav
  • o kadar büyüttüm ettim, bir dediklerini iki etmedim, herkesle mücadele ettim bunların uğruna, tam ektiklerimi biçeceğim, azıcık battaniyenin altına gireyim kedilerim de gelsin koynuma girsin, mırıl mırıl yatalım dedim, ikisi de gelmiyor.
    deminden beri çağırıyorum, odalarından çıkmıyorlar. cinsini diktiğimin ergenleri.
    baktım şimdi, uyuyor numarası yapıyorlar, kulak denizaltı şeysi gibi oynuyor ama duymazlıktan geliyorlar.
  • köpekler kadar değildir belki ama benim yavrim son derece sadık sanırım bana. ben nereye gidersem o oraya geliyor. ben yatayım o da yatağın ucuna kıvrılıyor. genelde yere kıvrılıyor ama olsun. kendisi gelip sevdirirse sevdiriyor fakat onu görünce dert tasa kalmıyor bende. o da yetiyor bana.
    yavrim dediğime bakmayın bu göbüş 6-7kg arasına ulaştı.
    işte göbüşün son hali
5648 entry daha
hesabın var mı? giriş yap