• kedimi sahiplendiğimden beri deliler gibi hissetiğim aşktır.

sabah uyanıyorum, yanaklarından, ağzından, göbüşünden, patilerinin altından, kulaklarından heryerlerinden öpüp seviyorum. bi çocuğum olsa ancak bukadar öpmek isterim heralde. sırf buyüzden her sabah servisi kaçırma tehlikesi yaşıyorum.

kokusuna kurban olduğum, dur gidip biraz daha öpmeye çalışıp rahatsız ediyim şunu.
  • böyle bir şey gerçekten var. daha önce 6 sene bir kediyle yaşamıştım. bunun büyük bir kısmında evde baş başaydık. sanırım bu yüzden acayip bir kankalık geliştirdik. kucağımda doğum yapmak istemesi ve doğdukları ilk gece, bebeleri benim yatağıma getirmeye kalkması yakınlık seviyemizi anlatır sanırım.

uzun bir aradan sonra şimdi yine kedim var. hayatıma girdiğinden beri günlerim resmen güzel başlıyor. her gece bizimle uyuyup benden önce kalkmasına rağmen, ben uyanana kadar bekliyor. uyandığımda ise, evden çıkana kadar ben hangi odadaysam orada takılıyor. sabah sevişmelerimiz var resmen. bir de evin içinde kulaklarını geriye yatırıp at gibi koşması var ki, her gördüğümde gülümsüyorum. evden sırıtarak çıkmak rutinim oldu. bir gece evde kalmasam özlüyorum zibidiyi.
  • sevmenin siniri olmadigini ogrendigim bir ask. iki kedimle yasamaya baslayali yaklasik uc sene kadar oluyor. evimi yasantimi onlara gore ayarlamam disinda surekli evdeki ve disardaki kedileri dusunmeden edemiyorum. daha cok yapmaya calisirken daha da buyuyerek icinden cikilmaz bir duruma girmis bulunmaktayim. yurt disina gelirken maalesef korona engelinden dolayi ayri dustuk eger boyle ayri duseceksek buralardan vazgecmeyi bile dusunecek bir ask. nasil bir delilik bende bilemiyorum..
  • mart ayında desibel seviyesi en yüksek sınırına ulaşan ve bütün mahalleyi ayağa kaldıran aşktır. ayrıca kedi sahiplerinin kedileri olmadan yaşayamama durumunu da anlatır.
  • sırf zamanında satanistler şöyleymiş böyleymiş ayağından iyi yol yapmıştır bu kedi milleti, şu an hatta doğalgaz sömürenleri evsiz insan evlatlarına camdan nah çeker, pis fakir neyim dercesine bakar. lanet olsun böyle aşka!
hesabın var mı? giriş yap