şükela:  tümü | bugün
  • antalya'da gerçekleşen vahşet

o. çocukluğunda level atlayan kahpelerin işi. nerenize battı ulan, ne istediniz?

böylelerinin götünden şırıngayla kan alacaksın, tüm işkence yöntemlerini sırayla, itinayla üzerinde uygulayacaksın, ibreti alem için de sallandıracaksın.

edit: başlığı açtığım için tepki gösterenler var. ne yapalım arkadaşım, gündeme getirmen gerekiyor ki bir şekilde yetkililer bu işlere köklü çözüm bulsun. tepki vermediğin müddetçe, 'nasılsa bir şey olmuyor' deyip, adam her istediği şeyi rahatlıkla yapabiliyor. bunları görüp sessiz kalmayı mı tercih edelim?

--- spoiler ---

antalya’da bir kedi arka ayaklarından sırt bölümüne kadar derisi yüzülmüş halde bulundu.

kepez ilçesi kanal mahallesi’nde kanal boyunda bir kedinin kanlar içinde olduğunu gören vatandaşlar durumu antalya büyükşehir belediyesi hayvan ambulansı birimine bildirdi.

kedi yolda telef oldu

arka ayaklarından sırt bölümüne kadar derisi yüzülen kedi, hayvan bakım evine götürülürken yolda ekiplerin tüm müdahalesine rağmen öldü.

--- spoiler ---
  • hayvana işkence, insana işkencenin öncüsüdür. yarın, o kedinin yerinde çocuğunuz olabilir. failin ya da faillerin toplumdan ebediyen izole edilmesi gerekir.

(bkz: up)
  • öyle bir başlık açılmış ki sanki bu işi yazar yapmış gibi zevk almış başlığı açarken.

(bkz: sadizm)
  • yazıklar olsun.
  • hay ananızı avradınızı sikeyim sizin orrrospu çocukları.kedi derisi yüzen insan deriside yüzer.dünyada bundan daha büyük bir suç yoktur.çok karanlık çağlardayız çook.5000 sene sonra sorunlu bireyler hormon-nöron tespiti yoluyla anne karnında tespit edilip topluma sızmadan elenecek.21.yy insanoğlu olarak bizim şu anda böyle bir teknolojimiz yok.kendinizi şanslı saymayın.ileriki nesiller yöntemlerinize tekerleğin icadı yaklaşımıyla bakacak.
  • diri diri yakacaksın bunu yapan o.çocuğunu.
  • şok geçirdim, dilim tutuldu, nutkum kesildi.

ağır bir cinayet işlemektir. yaptırımlar artık ağırlaşmalıdır.
  • hukukçular ve insanlar ne zaman hayvanlara caniliğin topluma ve kamuya tehlikeli bireylerin "geliyorum" emaresi olduğuna dair bir kamuoyu konsensusu oluşturmak için, ve ilgili yasal değişiklikler için çaba sarfedecek merak içindeyim.

bunu hayvanlara yapanlar, bu sapkınlığı sırf hayvanlara yapabileceklerini ve sonucunda ağır bir cezaya çarptırılmayacaklarını bildikleri için yapıyorlar. bu şu demek, suçlu bunu insana yaptığında ceza alacağını biliyor, kediye yaptığında ceza almayacağını düşünüyor, fırsatını bulduğunda insana da yapacaktır.

kanım dondu, bu kadar pisliği bu toplum çıkarıyor ama temizlenmiyor, gelecek için ne kadar ümitli olunabilir böyle canilere yatak olan bir ortamda ?
  • sadistliktir. insanın canını acıtır. kelimeleri boğazına dizer, söyleyecek kelime hatta edecek küfür bile bulamaz duruma getirir.
  • linke tıklamaya cesaret edemedim, olayı yorumlardan anlamaya çalıştım. böyle birşey varsa allah sizi kahretsin. başka hiç birşey demiyorum.