13 entry daha
  • salak ya gerizekalı yemin ediyorum. tam ulan bu kediler ne puşt hayvanlar diye düşünüyordum ki vıjt vıjt ses geldi pencereden, bir baktım kedi yok! aşağı nasıl baktığımı, o sırada ne görmeyi beklediğimi tarif bile edemem. kanım çekildi. aşağıdan bir çocuk abi kedi senin miydi, düştü mü atladı mı bilmiyorum kedi yolun karşısında dedi bari de rahatladım... diye düşünürken asıl problem başladı. kedi benim değil, kardeşimin olduğu için aşağıda saklandığı arabanın altından gelmiyor bana. iki saat kardeşe ulaşmaya çalıştım sonra bari de sahibine geldi hayvan en sonunda. şimdi yaz günü kapı pencere kapalı, saunada yatıyoruz kediyle. sanki hiçbir şey olmamış gibi de takılıyor, geliyor iki pati atıyor bana gidiyor falan.

mal ya bak yine sinirlendim.

kendi kedin olmasa bile kediden 1 can, senden 5 can götüren bir olay bu. aman dikkat edin diyeceğim de, nasıl edeceksin ki hayvan atlamayı kafaya koyunca.
  • kedi anasi olarak asiri korktugum olay. benim minik guvenilir bu konuda ama. evde her pencerenin ayri bir amaci var. bir pencereden kargalarla kavga eder, birinden komsularla konusur, birinden disariyi izler ama asla komsuyla konustugu pencereden kargalarla kavga etmez. prensipli hayvan vesselam.
8 entry daha
hesabın var mı? giriş yap