• dünyadaki kehribar yataklarının %90 lık kısmı,baltık denizine kıyısı bulunan rus toprağı kaliningrad bölgesi içerisinde bulunmaktadır.
  • bir göz rengidir. en sevdiğim göz rengidir.bakarsın baskarsın tekrar tekrar bakmak istersin.
  • ilk bölümü olarak baya iyi olan dizi. gürkan uygun yine konuşturuyor oyunculuğunu.
  • mecnun'um leyla'mı gördüm

yeni atv dizisi. az önce bu türkü çaldı, kim söylediyse diline sağlık. ne de güzel çığırdı.
  • müzikal bir oyuna benzeyen dizi. daha doğru dürüst konuşma duymadık. mıy mıy devam ediyor. gürkan uygun'un başını yiyecek.
  • her turk dizisi gibi agir ve demode yeni dizi.ha muzikleri de aksine cok guzel orasi da celiski
  • doğanın fotoğraf makinesidir.
  • muzikleriyle ilk bolumden beni etkileyen dizi. genelde turk dizilerine 4. bolumden itibaren baslamayi yeglerim eger izleyeceksem ama bu dizi ismiyle aklimi en bastan celdi. ozellikle orhan karakterinin almanya gurbetinden vatan'a donus yolculugu ve calan turku cok etkileyiciydi. eskiya tuttuysa bu alir yurur bence.
  • pilot bölümde mematinin manda kasa*beyaz renk mercedes ile ta kölnden çıkıp bursaya kadar hiç mola vermeden geliş sahneleri çok güzel çekilip kolajlanmış. adeta minik bir mercedes mon amour tadı aldım. klasik severler mutlaka bulsun izlesin.

gerisi de klasik türk dizisi işte ancak tutar bu.

edit: mercedes mon amour filminde ilyas salmanın oynadığı bayram karakteri altın sarısı rengindeki w116 kasa mercedesine "balkız" adını takmış ve yol boyunca otomobille konuşurken, bu dizide mematinin* oyandığı orhan karakteri kar beyaz renkli w116 kasa mercedesine "martı" adını takmış ve yol boyunca otomobille konuştu.
  • 18 mart cuma ilk bölümü yayınlanan dizi.
    reytinglerde total de ve abde 13. sırayı aldı.
hesabın var mı? giriş yap