şükela:  tümü | bugün
 • ismini buradan öğrenip indirdiğim oyun. keyifli fakat her yerde olduğu gibi orada da babası belirsiz insan dolu olacak ki "sokakta oynanan oyunlar" başlığına cinsiyetimi bile bilmeyen hıyarın teki porno yazdı.
  tanıdık birileriyle oynamak eğlenceli olabilir benim için.
 • hemen indiriyorum.
 • sürekli yetersiz enerji deyip reklam izlettiren sikik uygulama. türk aklı işte, bas reklamı nasıl olsa izleyen enayi bol.
 • güzel eğlenceli bir fikir ama işleyişte sıkıntı var. uygulamada inanılmaz internet problemi var cevaplar geç gidip geliyor bağlantı kopuyor oyundan atıyor falan acilen çözülmesi lazım.
 • aslında eğlenceli olabilecek bir oyun. sadece kullanıcı profili çok sıkıntılı. ota boka küfreden insanlarla eğlencesi kaçıyor.
 • saçma sapan işleyişe sahip paragöz insanlarca yapılan oyun.

  oyunda 10 enerji var, ortalama 40 saniyelik bir el için 3 enerji harcayıp giriyorsun ancak bu 3 enerji kazansanda kaybetsende gidiyor ve 1 enerji için 6 dakika beklemen gerekiyor. yani 2 dakika oyun oynamak için 1 saat bekletiyor. tabiki beklemek istemezseniz para yatırmak zorundasınız.

  ayrıca her el sonunda reklam basmışlar. bu kadar paraya dayalı bir oyun yapıp ayriyeten bu kadar reklamı da ancak türkler basar zaten. reklam istemezseniz 20 liracıkta oraya yatırıp kurtulabilirsiniz.

  oyun şu an çok popüler reklam sayısını azaltıp enerji olayını da sadece kaybedince gitmesine ayarlarlarsa oynanabilitesi var. şu haliyle çöp bir uygulama.
 • oyun sürekli çöküyor. enerji kurnazlığı, sürekli reklam basmalarını falan geçtim bak. bok gibi bir altyapısı var ne birini ekleyebiliyorsun ne de düzgünce oynayabiliyorsun. birkaç elden sonra patlıyor.
 • lucky patcher’ın reklam yamasıyla reklamların izi gözükmeyen, uygulama içi satın alma yamasında şark kurnazlığı yapıp satın alma başarısız diyen mynet’in fikirde iyi, işleyişte ve arayüzde aşırı sıkıntılı bir oyunu.
 • batan şeyler diye bir soru soruldu..

  oyun şu şekilde aktı

  ben: diken
  rakip: iğne
  ben: taş*
  ben: banka*

  kabul edilmedi kaybettim.. soru çok genel cevaplarin ucu açık ama sisteminde belirli kelimeler var sadece onları kabul ediyor sanırım. ya kapalı uçlu soru sorun ya da düzeltin..

  kapalı uçlu sorular da şu vardı.. avrupa yakası karakterleri gülenay abi vardı onu yazdım kabul etmedi.

  e ile başlayan erkek isimleri diye bir soruda.

  ersin yazdım ergin diye kabul etti .

  sonrasında ersan yazdım ertan yazdım erkan yazdım hepsini aynı kelime olarak gördü..

  ben sevdim oyunu.. ama enerji sıkıntısı mevcut o açıdan berbat.

  bir de şikayet bölümü getirilmeli.. küfür gırla gidiyor..