• kemal kılıçdaroğlu'nun, kendisini görünce bozkurt işareti yapan bir vatandaşa karşı selam vermek amacıyla yaptığı şeydir. ama hükümet kafasıyla hemen gözaltına alınmalıydı değil mi?

(bkz: bozkurt işareti yapan çocuğun gözaltına alınması)
  • kk'ya olan sempatimi bir kat daha arttırmıştır. hele mansur'un yüzündeki ifadeye bittim^^
  • seçim sürecinde gayet normal bir davranış. yıllarca mum ışığında falan duvara yaptım ben bunu amk, çok pis ülkücüyümdür bak, assapımı bozmayın.
  • (bkz: so what)

yazık la bu ak militanlara. her türlü pisliği sinderen bu varlıklar bunun için chp'lilerin k.k'ya tepki göstereceğini falan sanıyor.

ulan k.k dondurulmuş kurtla basılsa yine sizin kadar pişkin olamaz.
  • ulan duyan da çetelerden bayram harçlığı olarak 500 bin tl'yi çikolata kutusunda aldı sanacak.

adama bozkurt işareti ile selam çakmış biri, kılıçdaroğlu da ayıp olmasın diye aynı işaretle selamlamış.

tanım: ülkücülerin sadece bu defalık mansur yavaş'a oy vereceğini anlayanları korkutan haber.

edit: the knight of the apocalypsy uyardı 500 bin dolarmış doğrusu.
  • sırrı süreyya sol'un oylarını bölüyor, evet.

işbu entry'i anlamayanlar için edit yapılmayacaktır.
  • şu ortamda bu adamın yaptığı bozkurt işaretine takılanlara sokayım. meclis meclislikten çıktı bu adama takılanlar var.

mecliste chp bugün muhalefet gibi muhalefet yapıyor. genel başkan kimseyi dışlamadan herkese hitap etmeye çalışıyor. kendisine bozkurt yapana aynı şekilde karşılık veriyor. gayet açık, net değişiyoruz, eski chp değiliz ve sizden de oy bekliyoruz diyorlar.

chp olayı anlamış gibi, partinin hala bir çizgisi var oradan sapma yok ama bunula beraber daha geniş bir kitleden oy alma çabası var. bu da çok normal. sonuçta her kesimden oy almak istersin.
  • kendini selamlayan herkesi nasıl selamlandıysa o şekilde selamlasından kaynaklanmış olan. gezi parkı olayları sırasında yanyana duran üç selamı getirmiştir aklıma.

(bkz: eline sağlık)
  • kendisine bozkurt işareti ile selam veren vatandaşı, bozkurt işareti ile selamlamasıdır. kılıçdaroğlu naifliğine örnektir.
  • koltuk sevdasının her yolu mubah kıldığının göstergesidir.
hesabın var mı? giriş yap