• müdür olmadan önce konuşmayı öğrenmesi gerektiğini düşündüren kişi.zira kendisi bir cok kelimeye hiç olmadığı kadar fazla harf ekler.örneğin sevgili yerine seeheeeevvğğğgili gencler der..ve de her konuşmaya aynı cümlelerle başlar..ya da hep aynı cümlelerle konuşur.
  • her 10 kasım, 29 ekim,30 ağustos,kurban bayramı, şeker bayramı, okul açılışı, mezuniyet şu cümlelerle hitab eder öğrencilere: eğitim ordumuzun neferleri, cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri....
  • alan secimi icin yapılan bir konferansta cocugun tekine "anan gelsin bn onla halledecem meseleyi" cumlesini sarf etmis mudurum
  • okulun sağ - sol konusunda ateşli olduğu 95-99 yıllarından anımsanılan kadarıyla (ki herkes hafızasını terkeyledi mezuniyetten sonra), beyaz gömleğinin cebine, en öne uzun marlboro'sunu koyup, tüm gün herkesi sigara derdiyle kudurtan, çıkışa yakın da sınıflara dalıp sigara araması yapan okul müdürü. (bkz: haydarpasa lisesi)
  • haydarpaşa lisesinin bahçesini otopark haline dönüştürerek amil sağlam tipi müdür örneği nasıl olunur bize göstermiş insan. haydarpaşa lisesi gibi köklü bir okulun hala yerinde saymasının sebebi için kendisine bakılması yeterlidir. 1990-1997 yıllarında 3 tane müdür değiştirmiş okulda 1997 den beri görev yapıyor olması insanda soru işaretleri uyandırıyor.
  • her ögretmenler günü konusmasında "eğeetim ordusunun isimsiz karaaamaaanlarığğğ" hitabıyla baslayan haydarpaşa lisesi müdürü idi, eminim hala da öyle(dir).
  • haydarpa$a lisesinin eski kalitesinin artık olmamasının, vedat varol olaylarının ya$anmasının tek nedeni.
    vedat hoca'ya dediği gibi,
    eski hpal öğrencisi rigadu, sürbahan'ın lise yönetimiyle ba$a çıkmakta zorlandığını belirterek "onun yerinde olsam, çoban olurdum" dedi.
  • haydarpaşa lisesi için bir kayıp olduğunu düşündüğüm,herzaman törenlerdeki değişmeyen sözü ile hatırlanılacak olan kişi.
  • nasıl bir askerlik geçirdiyse artık bir konuşma yapacağı zaman açılışı default eğitim ordusunun blah blah diye yapar.
  • kendisi erzurumlu olup çayını kıtlama içerdi.

(bkz: peki bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak)
hesabın var mı? giriş yap