şükela:  tümü | bugün
  • twitter'da bir etiket var edser diye galiba kendisinin oynadığı dizi ile ilgili ve 1,2 milyon kişi yazmış.

akıl almaz bir şey bu. robot vari hareketler yapan, ciddi rol yapamayan bu arkadaşın dizisi için çılgınca tweetler atılıyor.

insanımız da çok sıkıldı artık ben hak veriyorum. şu an her bölümü 15 dakikada yazılabilecek bir dizi için 1 milyon da yazılır 5 milyon da.
  • arkadaşlar ben verilen tepkinin biraz abartıldığını düşünüyorum. adam şahsi sosyal medya profili üzerinden kendi kitlesine "salaksınız" diye hitap etmiş. doğru da söylemiş; kerem bürsin izleyicisi salak olmak durumundadır zaten, salak olmasa izlemez...
  • best modelden çıkma insanlar bile kendisinden daha iyi oyuncudur. bir insan senelerdir bu sektörün ekmeğini yiyip nasıl hala türkçe konuşmayı reddedebilir bilemiyorum. işine ve seyircisine saygısız, yeteneksiz oyuncumsu.
  • kendisine kibarca bir bye bye dediğim, içinde yer aldığı ya da yer alacağı hiçbir projeyi izlememeye kararlı olduğum oyuncu.

oyuncular iki şey ile hatırlanır: 1.en iyi rolleri, 2. en büyük gafları..

bir insan kendi kariyerini nasıl baltaların, canlı örneğidir, kendisi....

kendisine başka ülkelerde bol şans dilerim.
  • ülkede amma çok pandemide kafelere gidip maskesiz oturan mal varmış bize onu gösteren oyuncu. ne ağladınız adam size salak dedi diye be.
  • son derede haklıdır az bile söylemiştir..
    cafelerde sürten malın önde gidenleri yüzünden bitmiyor bu illet, 1 sene cafede tıkınmayıver gebermezsin!
    ben gitmiyorum 1 yıldır gebermedim tecrübeyle sabittir!
    sadece cafe değil tabi olay; kongre, tatil, maskesiz boş boş gezenler, işi yokken mal mal orda burda sürtenler, parti verenler, hala avmlerden çıkmayanlar vs vs...
    memlekette mal çok!
  • araya "aym soariyh" sıkıştırarak ıyh dedirtmiştir.
  • yeni oynadığı reklam çok itici kendisi de itici gerçi, oyunculuk yapamayan 3-5 ergenin hayranligiyla ayakta duran bu boş adamları ve bunları besleyen sinema dizi sektörü ayrı bir dünya
  • hande erçel ile maldivlere tatile gittiği söylenen oyuncu. bu durumda sözünü kendisine iade ediyorum:
    "ıııııı hani siz şimdi tatile gidiyorsunuz ya, ıııı orada maskenizi çıkarıyorsunuz ya ııııııı salllaaksınız! aym sori salllaksınız!"
  • yıllardır türkiye’de yaşayıp, türkçe senaryo ezberliyorken ve yıllardır türkçe konuşan kızlarla beraberken, ısrarla türkçe konuşamamasını bilim insanları araştırmalı. istemeden konuşmaya başlarsın ya, beyninin gösterdiği direnç inanılmaz.