• bu adamın konuşurken sürekli ııılaması bana çok itici geliyor ve katıldığı programlardan izlediğim kadarıyla aşırı kendini beğenmiş bir havası var
  • kongrelere, hükümete yakın isimlerin cenazeleri için yapılan çok kalabalık törenlere, patates soğan, çay vs. yardım dağıtımlarında izdiham görüntülerine sebep olanlara laf etmeye götü yemeyen ama kafeye gidip kahvesini içerken maskesini indirene laf söyleyebilen, kendini brad pitt falan zanneden dizi oyuncusu.
  • yıllardır türkiye’de yaşayıp, türkçe senaryo ezberliyorken ve yıllardır türkçe konuşan kızlarla beraberken, ısrarla türkçe konuşamamasını bilim insanları araştırmalı. istemeden konuşmaya başlarsın ya, beyninin gösterdiği direnç inanılmaz.
  • cafelere gidenlere "sallaksınız" dedikten sonra sevgilisi ile maldivler tatilinde görüntülenmiş vasat oyuncumsu.
  • kafelere gidip maskeleri çıkarıp oturursanız he’s sorry ama salakmışız, maldivlere giderseniz problem yok. bu da işte arzu sabancı’nın bugün gündem olan evde kalın uyarısının bir versiyonu.
  • son olarak lipton ice tea reklamında oynamış oyuncu. içeceği içtikten sonra ferahlama sesi olarak "iceee" sesi çıkarttığında nedense aklıma hep "izmir'de yaşlı teyzeler otobüse binerken sessizce mıssstafa kemal atatürk deyip öyle biniyormuş" sözleri geliyor.* (bkz: otobüse binerken biss diyen yaşlı teyze)
  • cafelerde dip dibe oturup maskesini çıkaranlara salak dedi diye linçlenen oyuncu. bunu ciddi ciddi eleştiriyor musunuz gerçekten ? ya da nesini eleştiriyorsunuz? fikri mi ?salak deyişini mi?
    nerden baksan haklı la adam! ortalık sosyal mesafenin içine edip virüs saçan adamlarla dolu memlekette. yok efendim ama sonra da maldivlere tatile gitmiş. ikiyüzlüymüş ahsjsjs maldivler le ora! alooo! açın bakın videolara fotoğraflara etrafta doğru düzgün bir insan evladı var mı? açık havada yanlarında yörelerinde doğru düzgün adam yok yapılabilecek en sakin yerde tatil yapıyorlar. giderken uçakta ya da sosyal mesafe gerektiren ortamlarda maskesini taktıysa sıkıntı yok.

şu hayatı ezbere yaşamayı bırakın. kuralların mantığını düşünün biraz. her söyleneni taklit etmeyin allah aşkına ya!ve ortamda yasak/otorite yokken kural çiğnemeyi kendinize hak saymayın bakın bu çok geri kalmış bir ahlak basamağıdır. cafede maske çıkabilir ama açık havada yürürken çıkamaz he mi?bunun nesi mantıklı? bi düşünün.
  • kaptı valla cennet gibi kadini (bkz: hande erçel) geziyor
  • ciddi ciddi hande erçel'le sevgiliymiş. 1 senedir zibilyon bölüm dizi çektiler, 500 kere sevgililer mi diye haber yapıldı da "olursa haberiniz olur" dediler, sevgili olduklarını göstermek bedava gittikleri tatilde mi akıllarına geldi? ulan aylardır zaten dizide sevişme noktasına kadar bir sürü sahne çektiler be, yuhannes! :d
  • herhangi bir işimde denk gelirse önce bozarım. sonra döverim heralde. sikicek halim yok. bu arada konstantin stanislavski şahsen eğitse yine de bi bok olmaz bundan. he belki ben biraz. neyse baya dandik oyuncu
hesabın var mı? giriş yap