• yüzkaramız...
  • geçen hafta erdebil köşkü'nde kadehlerimizi ronnie james dio'nun şerefine kaldırırken niyetimiz 2003 yılında atatürk havalimanında beklerken tanışmamıza vesile olan yüce insanı anmaktı elbette.kim bilirdi ki yıllar sonra kendisi ve nişanlısı yeğenlerini görmek için uçak fobisinden dolayı 36 saatlik tren yolculuğu ve türlü eziyetlerle taa buralara teşrif edip bizi mutlu mesut edecekler.arkadaş sevgisi ve vefası böyle bir şey olmalı,geçen hafta yaşadığım mutluluğu tarif bile edemem.ama bunu saymıyoruz çeşitli sebeplerden dolayı yeterince tadını çıkaramadık görüşmemizin en kısa sürede tekrar bekliyoruz (ufaklığın doğum günü nasıl?) hem belki bu sefer kahvaltıda ciğer yemeye de gelir.
  • yeğenin doğum gününe gelmek için karaciğerini tehlikeye atabilen halaların en hasıdır kendisi.nihayet kahvaltıda ciğer yemiştir.
  • rüzgar'ın annesi.
  • kendisi artık evli ve de barklı bir keledir. ayakkabısının altındaki isimleri ayaklarını yere vura vura silmeye çalışması ortamdaki tüm bekarların gözlerini yaşartmıştır. ya çiçeği ortaya sallamak yerine tüm bekar arkadaşlarına eşit şekilde pay etmesine ne demeli? gurur duyduk kendisiyle..
  • bir adet joe dalton'a annelik ettiginden oturu yakinda adi dalton ana'ya cikacak olan insan...
  • kendi gözümle gördüm işyerinde rakı içti.ondan öte tekrar diyorum adamın ağzıdan süper laf alıyor,gizli servislerden birinde sorgucu olarak işe başlarsa paraya para demez hatta bu iş dalında ekol olur.
  • bagalore'den selam ettiğim insan...ama yemedi.
  • gözlerimi yollarda bırakan değerli insan.bir de bilmiyorum nasıl beceriyor ağzımdan süper laf alıyor herşeyi anlatıveriyorum...haa bir de malum müzik türünü bu ülkede bu kadar iyi anlayan çok çok çok ender kişilerden(en azından hemcinsleri arasında)
  • saints'n'sinners adlı güzide grubun tescilli paparazzisi.
hesabın var mı? giriş yap