• akp istanbul seçmeninin ekrem imamoğlu’nun 800 bin oy farkla galip geldiği seçim gecesi söylediği söz.
  • madonnacı arkadaş meral akşener için yaptığı alt-right tandanslı trollükle oldukça kalıcı bir damga yedi.

kendisinin desteklediği bir siyasetçinin başarılı olamayacağını düşünüyorum ve bu trollük çalışmasını oldukça olumlu buluyorum. yanlış kişilerin imamoğlu’nun tarafında saf tutmasını istemem.

alt-right’ın türkiye’de karşılığı yok. sosyal medyada ergen eğlendirir bu tutum, like alır gönül ve oy almaz.

peki bu konuların sorgulanmasına vesile olur mu? hayır sanmıyorum, imamoğlu’nu tanıyanlar icraatı önemseyenler zaten 2 ay oldu metro nerede oç diye çıkışmaz, diğerleri de tayyip’i yendiği için zaten çoktan imamoğlu’undan beklediğini aldı.
  • trollere bayram harçlığı yatmış olmalı dedirten başlıktır.
  • "keşke yunan galip gelseydi" demenin günümüze uyarlanmış hali.
  • 45 günde dünyanın değişmesini bekleyen, saf sözlük yazarının açtığı entry.
  • bu başlığın altındaki entrylerden de anlaşıldığı üzere türkiye cumhuriyetinin yeni koyunları ekremciler olmuştur. hayırlı uğurlu olsun.
  • bu alintiyi en cok sen seversin yagli bey. "senden yana olanlara birşey vermezsen neden senin yanında olsunlar" su an ekrem stress testi yapiyor bizim icin. geciskenlik icin yol aciyor ilerideki potensiyeller icin. bu kadar.

karakterini ayri tutarim ama siyasi macerasi attigi adimlar rte ile ayni cizgide ilerliyor. onun yapacagi turden seyleri deniyor. gayet acik soru isareti birakmayacak bir mevzu. yagli kardes.
  • galiba thousandali'nin yunan olduğunu düşünmeye başladılar. *
  • taksim'i duzenleyecek yetinin iste dedigim hede. bu adam kuran okuyarak baskan oldu, nasil beklentileriniz var sizin? hele bir de uzun vadeli dusunuyorsa...
hesabın var mı? giriş yap