• ketche'nin aynı zamanda aptullica'nın laçka mazhar, mikrop danyal ve soyut sadi'den oluşan grup perişan'ında elemanların kankaları keçe olduğunu neden bir kişi bile hatırlamamış ulan, o kadar mı yaşlandık anuğagoik?
  • 2009'da çekilmiş "romantik komedi" filmini, şu an etüt ederken fark ettiğim üzere, eşcinsel karakterin eşcinsel olduğunu "cicoş, didoş" gibi "-oş"lama yoluyla vurgulayan bir senaryoya hayat veren yönetmen. (ya da oyuncunun doğacını görünür kılmıştır, şu an bilemiycooş).

kurgusal ana karakterin, tipitip eski sevgilisinden intikam alma patlayışının repliği ise "sıkıcısın, pintisin ve dans ederken tam bir ibneye benziyorsun" şeklinde.

daha sonra, bar sahnesinde "hii yakışıklılara bakın kızlar, tüylerim diken diken oldu valla" gibi bir replik var "nonoş" karakterimizin sarf ettiği ve hayat görüşünü ortaya koyan (ki bu repliklerin abukluğunu fark edemeyen dinazorlarla aynı kahvaltıya bile oturacak halim yok). (solcu bi abi demişti "ya siz ibnelerin hayatla ilgili derdi mi var" falan.. evet yok abi, erkekler mars'tan kadınlar venüs'ten biz de çarli'nin çikolata fabrikasından gelmiştik falan).

"ketche" sözcüğü ilgimi çektiği için araştırmaya başladığım sayın keçe.
    dün, bilmem kimin çektiği çılgın dersssane filminde rastladığım, homofobik rezillikler ve farkındalığının fukaralığı ile ayrışan eserler üreten son dönem türk sinemasına bir ürünün daha eklenmesine katkıda bulunmuş ketche. tebrik ediyorum. zaten bu hayatta sadece sizin hikayeleriniz var, arada abukluk olsun diye "biz"i temsil ettiğiniz hikayelerinizle sadece siz heterolar varsınız. üretin, üreyin. falan! arada da bizle dalga geçer gül gibi yaşayıp gidersiniz.
  • yönetmen. oky'nin cihangirde bi ev adli eserinde gecen ve "tıtıtıtı" diye gülen keçe'yle aynı kişi olmaları kuvvetle muhtemel. gerçek adını kullanmıyor.
  • şu sıralar hazır kart reklamlarında boy gösteriyor. tı-tı-tı-tı-tı-tı-tı-tı...
  • bir konser prodüksiyonunda tanıştığım *, sonra da çeşitli ortamlarda sürekli karşılaştığım, en yakın arkadaşlarımın arkadaşı olduğunu öğrendiğim komik kişi.

- tı tı tı tı tııtııııtıtıtıtıtıtıtıtı....
    - ehhehee "tı tı" diyo olm herif
    - "tı tı" diyorum dimi lan tıtıtıtııtııtıııııtıııtııtıııtııtııı.......
    - .....
  • terk edilmiş depo ve fabrika müptelası yönetmen.
    pentagram - geçmişin yükü
    mor ve ötesi - güneşi beklerken
    şebnem ferah - birileri var
    kliplerinden anlaşılacağı üzere birbirine benzeyen mekanlarda klipler çekmeyi çok seviyor.
  • ben bu adamı zamanında instagram'da gördüğüm an tıtıtıtı diyiverdi beynim. cihangir'de bir ev serisinin en unutulmaz adamıydı. cuma akşamı speed metal attack-1 konserinde baktım omzunda kamera sahneyi çekiyor. sonra dışarda baktım yanımda. abi sen o ketche misin diyince tıtıtıtı diye güldü. oha lan adam resmen öyle gülüyor dedim. nostaljinin böylesi.
  • atiye-yetmez gibi kaliteli işleri varken, robin thicke'nin calling all hearts klibini birebir araklayıp (sadece fon pembe yerine turuncu o kadar) kenan doğulu&ajda pekkan düeti harika'nın klibini çeken yönetmen.
  • vücut diline bakılırsa inanılmaz derecede utangaç bir adam.
hesabın var mı? giriş yap