• kendi twtter hesabından "milletimin ümidi olan yüce dava için, gerekirse gözümü ben kırpmadan öleceğim. -inşallah" yakalayın lan adam ışid militanı.
  • ahiretle tehdit etmiş. hmm. kendisi allah sanırım.
  • yanlış yolda olan biridir.

kendi söylemi ile ahirette öncelikli yargılanacak olan kişi kemal kılıçdaroğlu'ndan önce islam dinini terörize eden işid gibi eli kanlı örgütler ve kendisi gibi bu örgütleri eleştirmeyen, kısmen destekleyen kişilerdir.
  • o değil de "ortadoğu geleneği"nin neresine takmıştır ben onu anlamadım..
    hayır, sevdiğiniz tarz, kılık kiyafeyiniz, rol modeliniz ortadoğu değil mi kardeşim senin??
    her suikast girişiminin de bir tarzı olur, canlı bomba da, el ayak kesme de bu gelenekten gelir..

ışid denince "deaş" ve "daeş" diye değiştiren tipler işte hep..
    hep şekil, alayı şekil..

öte yandan alenen bir tehdittir evet..
  • iş ciddiye binerse, "ben tehdit etmedim, her canlı bir gün ölecektir, onu demek istedim" deyip kıvıracak olan muhabirdir.
  • yiyemeyeceği yarrağın altına giren bir ak it. ne oldu aslan parçası neden sildin yazdıklarını.
  • ankara garı katliamında ne şekilde bir parmağı var bunun da incelenmesi gereken muhabir. dikkat ettiyseniz "da" demiş, "da ölecek" vay vay vay... kesinlikle soruşturulması gereken hesap. bakalım altından neler çıkacak.
  • naif olma egilimdeki arkadaslara sesleniyorum. naif olmayin. bilincli olarak hedef gosterme amaciyla atilmis. olay buyurse diye de kendine bir cikis kapisi aralik birakmis.
    son derece asagilikca atilmis bir twit. akit sasirtmadi diyecegim ama insan hayatiyla oynmanin kabul edilebilir bir tarafi yok. savcilarin hemen harekete gecmesi lazim.
  • akit muhabiridir
  • öbür dünyayı kastediyor tabi , çok naif . eleştirmek için söylemiyorum ama yapmayın arkadaşlar , ülke diken üstünde iken ve hedef arayan beyinsiz çokken , atılan tweete bakın. bu twetten sonra gidip biri zarar verse kılıçdaroğluna vursa suikast düzenlese , ölsünde hesap versin diye öteki tarafta , o zaman ne olacak bana bir söyler misiniz. vahim ötesi bir tweettir . rezilliktir , hedef göstermedir , şerefsizliktir. kimse unutmasın bu tweeti , kaos çıkarmaya çalışacaklar ve daha seçime 20 gün var , olur da kemal kılıçdaroğluna bir zarar gelirse kimse bu şerefsizi unutmasın.
hesabın var mı? giriş yap