şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kılıçdaroğlu'nun seçim gününe kadar chp'nin cumhurbaşkanı adayı muharrem ince ile 10 miting yapması da planlanıyor.

  planlama kapsamında ince ve kılıçdaroğlu, ilk olarak 1 haziran'da bursa mitingine katılacak. 5 haziran'da aydın, 13 haziran'da ordu ve giresun, 19 haziran'da hatay ve antalya, 20 haziran'da mersin, 21 haziran'da izmir, 22 haziran'da ankara'da vatandaşlara hitap etmesi beklenen kılıçdaroğlu ve ince, 23 haziran'da istanbul'da halka seslenerek kampanya dönemini tamamlayacak.

  kaynak

  sevgili kemal bey. sayın incenin chp rozetini çıkartmadınız mı? şimdi bu ortak miting nereden çıktı? işler ince adına gayet yolunda gidiyor. ortak miting yapmanın ne gibi bir getirisi olacak ki. halkın %60 ının size karşı bir antipatisi var. ince ise böyle değil. bir hava yakalandı. lütfen istismar etmeyiniz. farkı şehirlerde siz chp adına, ince cb adına mitinglere devam etmeli. bence yanlış bir tercih.

  ayrıca ince mitinglerini sadece türk bayrakları ile yapıyor. şimdi siz mitinglerde boy gösterdikçe chp bayrakları da çoğalacak. lütfen bu yanlışı yapmayalım. hepimizin cb adayı oldu kendisi. bu oluşan havayı baltalamayın.
 • bence kılıçdaroğlu hiç salça olmasın. ince iyi gidiyor zira.

  edit: danışmanları okuyorsa ya da danışmanlarını tanıyan varsa sayın ince'ye iletsin elden ele lütfen.
 • kılışdar bu sefer bir dur allahını seversen ya

  edit: iptal olmuş: (bkz: ince-kılıçdaroğlu ortak mitinglerin iptal olması)
 • keşke yapmasa. kılışdar, bir rahat bırak adamı yav. iyi gidiyor bırak rezil etme.
 • muharrem ince'nin şu ana kadar topladığı bütün oyları ve sempatiyi tamamen yerle bir edecek olan durumdur.
  ilk defa bu kadar yakın ve umutluyken allah aşkına göz göre göre bu haltı yemeyin.

  edit : ortak mitingler iptal olmuş. konu hakkında fikir beyan eden bütün yazarlara ve bizlerin görüşlerini dikkate alan ilgili kişilere selam olsun. #haziranlarbizimdir
 • ince'nin oylarini yuzde 25'ten yuzde 24'e dusurecek hamle. sakin haa!!
 • sevgili başkan neyin peşindesiniz!!! biraz geride durun zira işin içine girmeniz sorun oluyor artık...

  chp rozetini niye çıkarttı o zaman muharrem ince?
 • kesinlikle gerçekleşmemesi gereken olay. millet tam da ince ile chp'yi algisal olarak ayristirmaya başlamışken ince'nin chp''nin yüklü bagajini taşımaya başlamasına neden olur.

  kilicdar miting yapsın evet ama gitsin ayrı yapsın... ince'nin ivmesini düşürür birlikte miting yapmaları.
 • bu seçim süresince kılıçdaroğlu tatile çıksın chp daha fazla oy alır. ne gerek var ortak mitinge, muharrem ince zaten tek başına çok güzel bir rüzgar yakalamış.

  kılıçdaroğlu da bu süreçte tayyip kadar bıktırdı. zaten sırf kılıçdaroğlu koltuğu bırakmadığı için bu seçimde chp'ye oy vermeyeceğim. cumhurbaşkanlığında muharrem ince, vekillikte oyum hdp'ye.

  ben ki daha chp'den başka bir partiye oy vermemiş bir insanım. 7 haziran'da mhpliler bile hdp'ye verirken ben chp'ye oy verdim ama artık yeter. chp seçmenini akp seçmeniyle karıştırmasınlar.

  edit: bazı mallar mhp'liler hdp'ye oy verdi dediğim için küfürlü mesaj yolluyor. bir avukat olarak gereğini yapacağım. benim tanıdığım ve yedi sülalesi mhp'li olan, dağlarda pkk'yla savaşmış özel harekat polisi bile 7 haziran'da hdp barajı aşsın da, akp tek başına iktidar olmasın diye oy verdi. ki kardeşi de mhp il başkanı. böyle tanıdığım bir sürü oy veren mhp'li vardı.