• queen'in en sevdiğim basyapıtı.
    sanki tüm şarkılarının nirvanası.
    saray havası,asil ve gösterişli ama sade bir eser.
    iste insanı kendine bağlayan nokta da bu,defalarca dinletir kendini.
  • pazartesi sendromuna halay çekerek girmenizi sağlayacak şarkıdır. ofiste şiş gözlerle, biriken maillere pis bir bakış atıp, "guaranteeed to blow your mind, anytiiiiiiiiiiime, wannaaaa tryyyyyyyy" diye neşeli tehditler saçmaya başlarsınız.
  • queen'in başyapıtıdır.aynı zamanda,

(bkz: şu anda çalan şarkı)
  • dün brewcade'de rastladığım, 10 kişiyle oynanabilen eğlenceli arcade oyun. dünya'da sadece 13 mekanda bulunuyormuş.

https://www.youtube.com/watch?v=u0gmwlc8gxw
  • bir şarkıyla freddie mercury'i özetle derseniz cevabı bu şarkı olur.
  • queen'in, dinlerken her defasında kendimi ışıltılı giysiler içinde, arkamda şamdanlar, masada havyarlar, etrafımda centilmenler sigaramı yakmak için yarışırken bir elimde şampanya kadehi, 'ha ha ha ' diye gülüyormuş gibi hissettiren muhteşem şarkısı. parfümüm de paris'tenmiş hatta.
  • kira'nın stand yeteneği. dokunduğu her şeyi bombaya çevirebilir. bu bomba dokununca patlayan şekilde ayarlanabildiği gibi kira'nın tetiği çekmesi şekilinde tetiklenen bir bomba da olabiliyor. sağ elinden ısıya göre rakibini takip eden bir stand yollama gücü de var.
  • ne anlatmaya çalıştığı hakkında günlerce düşünüp ilginç teorilerle kendi kafamı yaktığım queen şarkısı. freddy abi bunu hep yapıyor. eminim bi derdi var ama o derdin dibine inemiyorum.
  • bir zamanlar icq nickimdi..o zamanlar en sevdigim sarkilardan biriydi. hala da oyle.
  • bakıyorum başlığa, henüz ben çocukken daha internet doğru dürüst yayılmamış iken, bu şarkıyı dinlemiş buraya yorumunu bırakmış güzel insanlar var. kendileri ile tanışmak isterim nasıl bir vizyondur. kaliteli insanlar olduklarına eminim.
hesabın var mı? giriş yap