• nerede hareket orada berekettir. kilo vermenin en temel bereketi harekettir.
  • terlemek yeterli olacaktır.
    bu kadar basit olay hiç zorlamayın kendinizi gelin izmir e klimayı açmadan evden bile çıkmanıza gerek yok terle dur.bir haftada iki kilo kesin.hesaplayınca bir ayda 8 kilo .diyetisyen gibi hatunum vesselam.
    pişiyoruz kilo dayanmaz bu sıcaklara.
    gelen mesaj doğrultusunda edit: terlemek su kaybına yol açar lakin giride sıcaklardan yemekten nefret edip kilo verildiğini belirtmek istedim birazda.
  • ilk başlarda samimiydi ama artık çığrından çıktı.

4 ayda 11 kilo verdim ve hiç ama hiçbir şey yapmadım. ilk başlarda önce yirmilik dişe sonra direnişe suç attım ama hala veriyorum. 64 kilodan 53'e düştüm. yanlış anlamayın şu andaki kilomdan gayet mutluyum :) 36 beden oldum, hatta bugün bir şortun 34 bedenine gayet rahat girdim, güzel şeyler bunlar. sürekli aynada kendime bakıyorum, bedenimle barıştım.

ama insan tırsıyor, artık hiç öğün atlamıyorum, doyduktan sonra da yemeye devam ediyorum ama tık yok. kilo vermeye devam... nereye kadar sürecek bu böyle??

hastaneye gittim, bir şeyin yoktur dediler. az yediğimin farkına varmamış olabilirmişim. içime su serpildi, eve geldim hemen tartıya atladım. 3 günde 400 gram daha vermişim. oysaki yediğim içtiğim her şeyin farkındayım artık.

neyse ben buraya niye geldim? eskiden 5 kilo fazlam var falan derdim, 10 kilo verdim anca oldu asdfghjklkjgfd o 5 kilo yalanmış yahu!
  • kilo vermek istiyorsaniz samimi soyluyorum kendi vucudunuzu tanimaya calisin. aradasinizin veya komsu kizinin uyguladigi yontemle verdigi kilolar sizde ayni etkiyi yapmayabilir. sonucta herkesin vucudu farkli ama gercekte su ki aksam en gec 7 den sonra yemek yemeyen ve hergun en az yarim saat tempolu yuruyen biri kilo verebiliyor.

tek gerekli malzemeler istek ve azim.
  • yağ ve basit karbonhidratları içermeyen yiyeceklerle beslenip spor yaparak çok rahat gerçekleştirilebilecek eylem
  • çok etkili bir yolu için (bkz: dukan)

tanım: işkencenin en yalın halidir.
  • (bkz: açlık grevi)
  • hafta sonu sporu ve çok katı olmayan diyetle kolaylıkla üstesinden gelinebilecek zamane sorunu. tek başına diyet çok da iyi gelmeyebilir. sporla olursa eğer kilo verme aşamasındaki yorgunluk pek hissedilmez. ayrıca dinç ve çökmemiş bir şekilde zayıflarsınız. çabuk sonuç için abur-cubur kesinlikle terk edilmelidir. bi ton diyet olmakla beraber eski olsa da halen etkili olan kalori yöntemi ile diyet idealdir. sabırlı ve iradeli olursanız ayda ortalama 3 er kilo vererek zayıflayabilirsiniz. sonraki aylarda bu rakam düşse de edinmiş olduğunuz beslenme alışkanlığı ve spor ile daha sağlıklı hissedeceksiniz.
  • sabah bir çikolata, öğlen çıtır tavuklu salata, ara öğün için yeşil çay ve bir ithal yeşil elma, akşam öğününde ise bir kase çorba. eğer dayanabilirseniz en iyi kilo verme tarifi. fıstık gibi, taş gibi olursunuz. spor yapmayı unutmayın canlar. kas yapıcı yumurta, tavuk vs protein almayı da.
  • (bkz: kilo vermek nedir ki gulum, asil zor olan sonra almamaktir)
hesabın var mı? giriş yap