• (bkz: kinky boots)
  • ilk olarak bdsm komünitesi tarafından kendilerini tanımlamak için kullanılmaya başlanan, ama daha sonra alışılagelmişin dışında cinsel eğilimleri olan herkesi kapsar hale gelen kelime.

karşıtı vanilla'dır.
  • (bkz: burger kink)
  • bana horny'nin daha şakacı tabiatlısı anlamını düşündüren ingiliçce terim. mesela joker horny değil kinky gelir bana.
  • hayatta hiçbir şeyi iki kinky'nin ve daha fazlasının birbirini bulmasından çok kıskanmamışımdır. benim önüme ise en koyu püritenler geldi hayat boyu. yahut bende bir nevi aşırı katolik davrananlar alelade kişilerde kinkyliğin kitabını yazdılar. bu canımı yakar. sadece tek bir kez hayatım boyunca arzuladığım kinky'e denk geldim ama o da klasik dişi tribine bağlayarak her şeyi bok etti.

bir tür kinky gezegenine düşmek istiyorum.
  • kink, kültürümüzün, arkadaşlarımızın eğlendikleri, iğrenç veya sağlıksız çağrıları ya da cinsel bağımlılık olarak utançlarını içeren geniş bir terimdir. ama burası, sahip olabileceğiniz en sıcak sekslerin doğduğu yer.

en ilkel toplumlardan en gelişmiş toplumlara kadar kabul görmüş bir tarz. seksin fantastik ögeleri ile başkalaşmış hali.
  • antik bir tanrı olsaydım kesinlikle kinky tanrısı olurdum. simgem saksağan kuşu olurdu. kabaladaki sayısal değerimi ise pi ilan ediyorum.
  • sevgilinize kelepçe hediye ederseniz bundan olursunuz arkadaşlardfgsdfgsfhg
  • her türlü fetişin ve fantezinin gerçekleştiği, vanilya seksin tam tersi olan sekse verilen durum.
  • şunu sevenler grubu ;

(bkz: spanking)
hesabın var mı? giriş yap