• işe mi gidiyoruz şafak operasyonuna mı belli değil.
  • iyice hayattan bezdiren uygulama. yatarken kapattığın ışıkları sabah aynen 2 saat daha açarak nasıl tasarruf edeceksin. parası bir kenara üst üste bu kadar karanlıkta uyanmanın psikolojisini nasıl düzelteceksin. bu uygulama böyle devam edecekse mesai saati de ona göre ayarlansın.
  • arap götü yalamanın halka ödetilen bedellerinden biri.
  • işe giderken bir damla güneşe hasret bıraktıran uygulama.

dışarıda fırtına ve yağmur, uyku mahmuru sürücüler, karanlık sokaklar.
  • elektrik tüketimini artırmıştır. bu durum yalnızca elektrik şirketlerine yaramaktadır.
  • alkol kullandırmıyorsunuz günah diye.
    sigara için de aynısı yapıyorsunuz.
    ulan güneşi neden kullandırmıyorsunuz?
    bir salın bizi yeter artık.
  • akıl mantık çerçevesinde değerlendirdiğimde anlam bulduğum uygulama. zira bu yıl sonuçlarını bilmemekle beraber geçen yıl türkiye, tarihinin en yüksek elektrik kullanım seviyelerine ulaştı.

bundan kim kazanır :) vatandaş harici yandaşlar. işte akıl,işt mantık.
  • dönemin enerjı bakanının ve ekibinin vermiş olduğu yanlış karardan dönülmesi olayıdır.

bilin bakalım şimdi kendisi ne bakanı?
  • hayattan bezdiren kış saati uygulaması değil, yaz saati uygulamasıdır. zira biz ülke olarak şu anda hala yaz saati uygulamasına devam etmekteyiz. halbuki kış saati uygulamasına geçip saatlerimizi geri alsak, bu sorunu yaşamayacağız.

her gün sabah (!) küfrederek yataktan kalkıyorum. işe geliyorum, mesaim başlıyor, hala karanlık. hadi biz koca koca adamlarız. bir de bu karanlıkta sokaklara düşüp okula, işe gitmeye çalışan kadın ve çocuklar var. ahirette hepimizin eli buna sebep olanların yakasında olacak. bunu bilesiniz.
  • gün yüzü göremememizi sağlayan uygulama
    karanlıkta işe gidip karanlıkta çıkıyorum. mütemadiyen her sabah söverek yataktan çıkıyorum. gün ışığına hasret kaldık.
hesabın var mı? giriş yap