• gene tipik bir başak burcu hareketi.
    (bkz: rasathanede gözlemciyim)
  • yazmayanlara sinirlenir bunu yapanlar genelde. *
  • yarrak kürek anlaşılmayan mesajlar yazılacağına bu şekilde yazılması daha mantıklıdır.
    iyidir iyi.
  • t9 kullanmadan ötürü gelendir.
  • yazarken virgüllerden sonra boşluk da bırakılıyorsa kesin tez yazan bir kişinin gerçekleştirdiği bir eylemdir.

not: terazi burcuyum.
  • koca bir arti kazanmaniza sebep olabilir arkadasinizin ya da sevdiceginizin gozunde.
  • burçla pek alakası yoktur. koç burcuyum ama benim o kişi.

ingilizce - türkçe çevirmenlik yapıyorum ve imlâ kurallarına mümkün olduğunca dikkat etmem gerekiyor. bir süre sonra da sadece kısa mesaj değil, msn ya da başka herhangi bir yere yazarken de aynı dikkati gösteriyorsunuz. eskiden daha sıradan yazardım ama şimdi ister istemez düzgün yazasım geliyor.

bir de insanların yazım hatalarını eleştirmek gibi yavşakça bir huyu beraberinde getirmeseydi iyiydi.
  • olması gerekendir. keşke herkes böyle yapsa. mal gibi kısa mesajlar yazılmazsa. facebook iletileri, msn iletileri mal gibi yazılmasa. dil bilgisi hatası yapmak normaldir ama dil bilgisini siklememek bana hoş görünmüyor.
  • bir boğa burcu erkeği olarak yapmazsam ölecek hastalığına yakalanıp, uygulamaktan çekinmediğim olay. ayrıca hayatında hiç türkçe karakter kullanmamış ve kullanmayı da zahmet olarak görenlere de kafam girsin.
    noktasına virgülüne kadar her şeyi kullanırım. mis gibi de oluyor bence. evet.

edit: mesaj yazarken türkçe karakter kullanmayanlara giydiriyorum gibi gözükmüş ama öyle bi şey yok lan. sesli harf kullanmayanlara, sözüm ona. türkçe karakter genel olarak ele alındı.
  • öncelikle bu entry'i bana ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. ben de yarak burcuyum. bu eylemi yapmayı çok seviyorum. çünkü çok güzel bir eylem bu. düzgün yazıyorum, seviyorum ne yapayım! mesajlarım düzgün olsun istiyorum. hem yarak burçlarının en tipik özelliği değil midir bu. evet. şimdi sıradaki burca geçiyoruz. yarak burcu olduğumu söyledim mi? biri de çıkıp ağzımı yüzümü kırmadı ki...
hesabın var mı? giriş yap