• 5 yıl aranın ardından geri dönmeye hazırlanan fenomen yarışma kısmetse olur aşkın gücü'nden ilk fragman yayınlandı.

seda akgül'ün sunduğu yarışmanın yeni sunucusu ise öykü serter oldu.

ilk bölümü 5 ekim 2015 tarihinde yayımlanan izdivaç yarışması kısmetse olur, 2017 yılında final yaparak ekran macerasını noktalamıştı.

hayatlarının aşkını arayan 7 gelin ve 7 damat adayını flört etmek için bir araya getiren kısmetse olur yarışma programının yeni sezonunda 9 kadın 9 erkek olacak.

merakla beklenen yarışma 12 aralık pazartesi günü başlıyor.

yarışmanın yeni sezon bölümleri ise youtube'da yayınlanacak.
  • youtube'da yeniden başlıyormuş bu isimle..öykü serter sunacak..
    önceki sezonlarında bazı yarışmacıları alemlere akıp grup seks olaylarına meyletmişti..o tür haberler çıkmıştı..
    bakalım bundakilerin adları bir şeye karışacak mı?millet özledi reality showları...
  • öykü serter'le bütünleşti bu tarz programlar.
  • ayçaliçemin kombinleriyle moda camiyasını tokatlayacağı program. bekliyoruz efenim.
  • erkeklerin dünya kupası bitti şimdi kadınlarınki başlıyor
  • yeni kızların hepsi birer bimbo. her tarafları estetikli ve bakınca bir duygu uyandırmıyorlar. zaten yaren denen kız tam bir gold digger. zamanla eğlenceli bir hal alıp izlenebileceğini düşünmekteyim zira bu konseptte başka bir şey yok. youtube'da yayınlanacak olması ise yer yer ''özgürlük'' anlamında gelişmelere sahne olur mu bilmem.

öykü serter çok iyi transfer olmuş bu arada.
  • çok zorlar ama tutmaz. ayrıca youtube da ise sansür de olmasın. . küfür kıyamet seks olmazsa aşko kuşko kelimeleri tutmaz. z kuşağı bunu aşalı çok oldu.
  • y kuşağı çok mutlu.
    yaşama sevincimin yerlerde süründüğü şu vakitte beni mutlu edebilmiştir.
    youtube’da yayınlanacağı için biraz endişeli olsam da -izlenilmez de devamı gelmez diye- hevesle bekliyorum başlamasını.
    şarkı sözlerini kafalarına göre uyduran müzisyenler de olursa crème de la crème olmaz mı? olur.
  • çoğu yazarın soru eki -mı, mi, -mu, -mü' yü ayırmaması gibi sıradan olsa gerek.

yargımı dağıttım gidiyorum.
    teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap