şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilkokul ve ortaokul baslarının vazgecilmez atraksiyonudur..kızlar birliktir erkeklerden nefret edilir..
    sora o kızların hepsi ilerde kanlı bıcaklı olur aynı erkekler için ..bole karmasık bi durumdur iste
  • elele daha güzel günlere.
  • lezbiyenlik belirtisi.salak bi görünüşleri var kanımca....
  • lezbiyenligi secme yolundalarsa : (bkz: lezbiyenligi iyi birsey sanan kiz cesidi)
    lezbiyenlerse : (bkz: lezbiyen)
    arkada$larsa : (bkz: arkada$lik)
    ba$likla ilgili bireysel yorumum;
    3uncu kisilere bisey ifade etmeyen basliklar
  • annemle bazi bazi yaptigimiz sey. 'kiz kiza'ya girer herhalde, o da kadin ben de kadinim. ne bileyim siz turkler ne diyor insan olan vajinali? neyse iste farkli sehirlerde yasayip kisa sureli bulusma imkani bulundugunda olur genelde. buyutulecek bir sey degil.
  • okul bahçelerinde görülebilen gruptur. kol kola gezen kızlarla akrabadır bunlar. ortaokulda gördüm onları, lisede artık olmaz dedim. lisede gördüm onları, üniversitede de olursa artık bu memleket ileriye gidemez dedim, evet memleket ileriye gidemedi. gördüm onları üniversite bahçesinde. dünyada liseli yaşı 14-18 iken türkiye'de 18-23 ne yazık ki. iki kız a noktasından b noktasına ulaşmaya çalışıyorsa o eller birbirine yaklaşıyor, kollar birbirine giriveriyor. koskoca yol=hızxzaman formülü geçerliliğini yitiriyor.

tek başıma amfinin arkalarında yüksek bir yere çıkıp tüm sınıfı seyrediyorum. bizim kızlar ya el ele tutuşmuşlar gözlerinin içlerine bakıyorlar tokalarına iltifatlar bir yandan ya da kol kola girmiş, diğer sınıfta kol kola giren kızları çekiştiriyorlar. ben de su şişesini fondipliyorum, yüksekçe yerimden zıplayıp yere konuyorum. geri kalan suyu yere döküp, şişeyi önüme atıyorum ve kendi kendime çalım atıyorum, duvara şut çekiyorum. ilkokuldaki gibi, evet.
  • insannara gerzek imaji werebilitesi yuksek attraksion,yapandan olabildiince yiirenilir..
  • kadinlarin ilgi cekme yontemlerinden birisi. bunu uygulayanlarin moron olma ihtimalleri, lezbiyen olma itimalinden fazladir.
  • gecenin bi karanliginda
    issiz bi arka sokakta
    taciz ya da tecavuz e ugramamak ichin
    bashvurulabilecek numaralardan biri
  • 100 yil ustune teoriler gelistirsem anlayamayacagim davranis bicimidir .