• her şeyi yanlış anlama kapasitesine sahiptiler.net
  • bazılarının regl dönemi halleri çekilmez oluyor.
  • dönüp de kendi götüne bakmayan, sürekli para-araba-futbol üçgeninde dönen esnaf muhabbeti yapan hala olgunlaşamamış erkekleri sevmemeleri de bunlardan biridir. valla sen aşağılık kompleksini buraya kusup da kendini geliştirmedikçe daha çok bu tip başlıklarda ağlarsın.

önüne gelene yürüyen postayı yiyince de ağlayan çocuk ruhlu erkeklerden gına geldi. bok kokusu almış cersei lannister gibi bakıyorum ekrana. hoş o kadın hep öyle bakıyor ama olsun asjdfhdjs.
  • dışarıda, burada eleştirilen tipte çokça kız var haklısınız da hepsinin de sevgilisi var o ne olacak? sen değilsen, o değilse kim bu kızların sevgilisi? hem bu kadar eleştirip hem birlikte olmaya devam ediyorsan, ağlamaya hiç hakkın yok üzgünüm.
  • yine loser ekşici piçlerin toplaşıp ağlaştıkları bir ilişki kanalı başlığıyla karşınızdayız. sen birkaç kadından yediğin kazık yüzünden tüm kadınları kötü genellemelere alacak kadar karaktersiz, aptal, kültür düzeyi düşük ve muhtemelen de tipsizsin. senin hak ettiğin o karşılaştıklarındır.

bu saçma sapan cinsiyet genellemerine bulaşan geri zekalıdır. kadın erkek fark etmez herkes başka başka. kızın götüne değil yüzüne bakarsanız karşınızdaki insanın gerçeklerini anlarsınız zaten.
  • meşhur bir avcı hikayesidir..

avı ile ayı dostlarmış. gel zaman git zaman araları bozulmuş. avcı ayıya ağzın kokuyor demiş, kavgaya tutuşmuşlar, avcı ayıya baltayla saldırmış. yıllar geçmiş, ayı ile avcı karşılaşmışlar. ayı demiş, baltayla saldırmanın acısı geçti iyileştim ama bana söylediğin o sözü unutamadım. dil yarası geçmedi.

işte burada baltayla saldırıp kısa süreli geçici hasar veren erkektir. sözle saldırıp ömür boyu kalıcı hasar veren kadındır.

kadın acımasızdır. meriçler, feministler ve fanusta yaşayanlar dışında herkes bilir bunu. kadın evladı dışında kimsenin gözünün yaşına bakmaz. seni kullanır, senin ruhun bile duymaz. ve sana yeri gelince öyle bir şey yapar ki ömür boyu ayağa kalkamazsın.

kadınlar menfaati olmadan neredeyse hiçbir şey yapmazlar. arkadaşlıkları ilişkileri flörtleri her şeyi çıkar üzerine kuruludur. bir erkekle flört ederken kendisi 1 verirken, 10 alır. bunu o an için anlayamazsınız, geriye dönüp baktığınızda kullanılmış olduğunuzu görürsünüz.

kadın zayıftan güçsüzden tiksinir. hele ki bir erkek ise bu insan yerine bile koymaz.

kadın-erkek ilişkilerindeki bozulmuşluğa bakarak bile kadınlar hakkında fikir edinebilirsiniz zira burada kuralları koyan arz talep dengesini yaratan kadının kendisidir.
  • bir dalı tutmadan diğer dalı asla bırakmazlar.
  • pipilerine kuku adı verilir. dikey bir yarık şeklindedir ve içe doğru açılır. bebekler oradan gelir.
  • kızların gerçekte ihtiyaç duyduğu 3 ana his vardır;

1- ilgi ( bunu sen sağlayamıyorsan götün yeteri kadar havada ise oda başka yollardan bu ihtiyacını karşılar yani para harcayarak bi düşün)
    2- sevildiğinin hissettirilmesi ( sen saçını okşayıp, gözünün içine bakmıyor, ben erkeğim ulan, ataerkil kültürüme annemin etrafımda pervane olmasına ters diyorsan yine kız bu ihtiyacını başka türlü karşılar mesela para harcayarak yada senden vazgeçip ihtiyacı doğrultusunda aramaya devam ederek)
    3-konuştuğunda dinlenildiğini / birey olduğunun hissettirilmesi ( ikinci madde sonunda eklenilen paranteze ek; eğer sen dinlemezsen erkek kankalar hiç bitmeyecektir )

kadın- erkek herkesin ortak beslenmesi gereken duyguları vardır.
    yukarıda kızların tamamını orospu şeklinde yaftalayan arkadaşların işine gelmeyecek olsa da nihai gerçek tamda yukarda olduğu gibidir.
    ha harem genlerini, aile kültürünü, aman oğlum canım oğlum, paşamları duyacağınız tek yer anneevidir.
    yok ben büyüdüm sağlıklı bir ilişki kurabilirim. al ver dengesini sağlayabilirim diyorsan elini pipinden çek ne yapabilirim diye bak derim ben bu arkadaşlara.
  • söyledikleriyle yaptığı davranışlar tamamen farklıdır. söylediği şeylere pek kulak asmayın, iyi bir gözlemciyseniz yaptığı davranışlarla asıl kişiliğini anlamak pekte zor değil. örnek vermek gerekirse sizi çok sevdiğini, sizsiz yapamayacağını söylüyor fakat sizin yanınızda elinden cep telefonu düşmüyor, sürekli birileriyle (karşı taraf hemcinsi olsa bile) yazışıyosa kusura bakmayın sizi sevdiği falan yoktur. önem veren sizinle geçirdiği anın tadını çıkartır. cep telefonuyla zaman geçirmez.
hesabın var mı? giriş yap