470 entry daha
  • kendine göre haklı sebepleri vardır.(bkz: yersen)
  • konunun uzmanlarının yedekte bir çok kız (ve kimi zaman erkek) tutarak tedbir aldıkları durum.

evet; "konunun uzmanlarından" biri de benim. tam bir orospu çocuğuyumdur.

şimdi, ortada şöyle bir gerçek var:

kimse suçlu veya ahlaksız değil. kapitalist sistemdeyiz. hepimiz bu sistem içinde yozlaşmışız. tüketim kültürü, hücrelerimize kadar sızmış. bir kadın veya erkeğe kendini adamak, onunla birlikte mutluluğu paylaşmak, iyi ve kötü her zaman yan yana durmak vs. şeyler hikaye olmuş. kimse "aşka inanmıyor", ya da bir zamanlar inanmış, ama öyle büyük kazık yemiş ve çizile çizile çizmesini öğrenmiş ki, ortamın boku çıkmış.

böylesine boktan bir ortamda "yedekli" çalışan kadınları anlıyorum. haklılar da. bir kere, adamlar düzgün değil. amına koduğumun çocuklarının çoğu ya yalancı, ya ana kuzusu, ya da problemli. değerli kadın dostlarımız ne yapsınlar? onlar da üç veya dört erkeği aynı anda idare edip, ortalamasını alıyor; deltaya bakıp, en optimize veya verimli çüklü ile yaşamlarına devam ediyorlar.

yanlış olan, kadınlar değil; ortamın kendisi. tam bir bataklık. internet'ten bulduğun insandan sevgili olur mu lan? hadi bana göre olur, oldu da; sen o kişi için sevgili olur musun? hesabını keserler. transaction başlar ve commit olmadan biter. rollback sürecinde tarihin çöplüğüne postalanırsın. ne güzel!

şöyle bir anım var...

yıllar yıllar önce. eski sevgilim ile aram limoni. iki hafta süren bir sessizlikten sonra, kadın beni aradı ve "olmuyor. sevgili olarak görüşmeyelim artık. hatta seni hiç görmek istemiyorum", dedi. kadın haklı da aslında; ben adam değilim, o ne yapsın. "tamam, sen bilirsin", dedim. bunu dediğim anda, yedekte tuttuklarımdan biri, sahaya inmiş, forma giymiş (daha doğrusu, o formaya çıkartmış) bana oral yapıyordu. bir süre sessiz kaldık. kadıncağızın sesi değişti ve... "ben mi bilirim?" diye sordu. "sen bilirsin", dedim. "orospu çocuğu! allah belanı versin!" dedi ve telefonu yüzüme kapattı. diğeriyle göz göze geldik. "sen işine bak", dedim.

hayat böyle. ben de çok kazık yedim, canlar. götüme girip de açılmayan şemsiyelerin sayısı çoktur. kuyruk acımın olduğu da doğrudur (doğrudur? kabadayı ağızları. ağzımı sikeyim). ama, durum şudur ki, kimsenin "fair" olmadığı yerde, ben niye "fair" olayım? ortada "fair game" yok ki?

haksız mıyım lan? haksız mıyım?

ayrıca, o yedekler arasında ben de vardım.... (yedek lastik olduğunu biliyorsun zaten. hissediyorsun. anlıyorsun. hep anlarım).
  • yedekte tutmak, hem bekleyen hemde bekleten için hoş bir durum değildir. hayal kırıklığına, kişinin ilgisizliğinin peşinde, kendini ona aşık sanması sebep olursunuz. insan olan bunu yapmaz.

açarsın tinderi günlük takılırsın. çokta entirikalara gerek yok :)
  • yedekte birçok kız tutan erkeklerin hak ettiğidir. (bkz: erkeklerin yedekte birçok kız tutması)
    kadını erkeği yok bunun, ikisinde de bu tür hesapçı karakterler var ve dilerim birbirlerini bulurlar.
  • bir erkek olarak sık sık içerisinde yer aldığım listedir.
    son yaşadığım hadiseyi de anlatarak noktayı koymak isterim;

yakın bir arkadaşım var. kendisi, bir kız arkadaşıyla birlikte (çocukluk arkadaşı) bir mekanda oturuyor. kız beni görüyor, arkadaşıyla haber gönderiyor.
    görüşelim diyorum.
    sonradan öğreniyorum ki, kız aynı zamanda başkasıyla konuşuyormuş. iş olmuyor haliyle ve doğal olarak kızla da görüşemiyoruz bu sebepten ötürü.
    ancak kızda ego öyle bir seviyede ki 'umut vermek istemiyorum' gibi toplara giriyor.
    kıza 'lan sen bana geldin, benim seninle ilgili bir düşüncem yoktu' diyorum.
    yine aynı zırvayı tekrarlıyor. (burada error verdiğim doğrudur)

sonra kız ve yine aynı arkadaşla başka bir mekanda karşılaşıyoruz. çocuk emrivaki yapıyor ve masalarına oturuyorum. 5 dakika kadar, göz teması kurmadan muhabbet ediyoruz ve ben kalktıktan sonra kızın kurduğu cümle 'nasıl bir hata yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum'

bu noktadan sonra, ben yine kıza 'görüşmek istiyorsan görüşelim' diye haber gönderiyorum aynı çocuktan.
    kız 1 gün arayla sevgilisinden, saçma bir sebeple ayrılıyor ve 2 gün sonra kızla buluşuyoruz.

ve gayet arkadaşça bir şekilde, niyetimi hiç belli etmeden (kaldı ki bir niyetim de yoktu) muhabbet ediyoruz. bitiyor, kalkıyoruz. aradan 2 gün geçiyor,
    kız, kendisini bana ayarlamaya çalışan çocuğa 'bana hiç yazmadı' diye trip atıyor.

tabi çocuk da, 'numarası bu, yazmak istiyorsan kendin yaz' diyor.
    tabi bu tribi atan kız, 'tanımak istiyorum, yeni bir ilişki için acele etmek istemiyorum' diyor benle buluşmadan önce arkadaşına.

neyse, söylediğim gibi, çocuk kıza benim numaramı veriyor, kız yazıyor işte, konuşuyoruz biraz. 1 gün sonraya buluşma koparıyorum ve sohbet kapanıyor.

kafada planlar, tam artık yarın bu işi bağlarım ben diyorum ki, ertesi gün çok güzel bir olay oluyor;

-napıyosun? (öğle saat 3, buluşacağımız gün)
    +iyi, hiçbir şey yapmıyorum.

aldığım cevap bu ve +sen napıyosun? diye sormak yok.
    normalde whatsapp görüldüm kapalıdır, sırf bu yüzden açtım. sinir etmek istedim.
    öyle de oldu zaten.
    kız 5 dakika sonra arkadaşını aramış, görüldü yapıp bıraktı, olmaz bizden demiş (bir trip daha)

çocuk önce beni aradı, sonra kızı aradı. sonra kız bana yazdı, bizden olmaz falan diye.

daha ilişkinin adını koymadan, 900 tane trip yedim gördüğünüz gibi.
    konu kapandı haliyle. akşam buluşma oldu, kıza ben bildiğin lafları döşedim. öyle böyle şeyler söylemedim. anladı mı bilmiyorum gerçi ve arkadaş kalabileceğimizi de belirttim.
    o günden sonra 2 kez daha buluştuk, gayet güzel sohbetler ettik falan.
    hatta ben kızın masasında otururken, kıza 'falanca beni kesiyor' falan bile dedim.

sonra, benim o kızla daha önceleri konuşmuş olan, yakın bir arkadaşımla bu kızı zarflamak için anlaştık.

çocuğun kıza yürümesiyle beraber, kızın ona direkt mesaj üzerinden fotoğraf atması tam 15 dakika sürdü. bu kadar çabuk kırılmasını beklemiyordum gerçi ama, aynı çocuk beni kız konusunda uyarmıştı. (biz zamanında denedik, çok kararsız bir kız, uğraşma diyerek)

tabi sonra kız, ona yürüyen çocukla yakın arkadaş olduğumuzu, işi bizim organize ettiğimizi falan öğreniyor ve açıyor ağzını, yumuyor gözünü.

velhasıl, yedek muhabbeti, algıda seçicilik, beğenemiyor olmak gibi durumlardan o kadar gına geldi ki, ilişkilerimde gidebildiğim sürece arkadaşça gidip, gol vuruşunu karşıdan bekliyorum.
    şutu çekerse deniyorum, çekmezse başkasına yöneliyorum.
    allah da bu sistemin belasını versin.

ben ne güzel romantik, seven bir adamdım zamanında.
    go next
  • konu bilim kanalından birinci sırada şu an. kanzuk?
  • evli erkeklerin çoğunun bekar kadınları yedekte tutmaya çalıştığı ülkede lafı olmaz.
  • sadece kadinlara degil insanlara özgü olan bir durumun yanlis nitelendirilmesi. kadinlar da erkekler de, ozellikle ulkemizde ozguven eksikliginden mutevellit; tek bir insana odaklanamama problemi yasiyorlar. bunun dogal sonucu da 'elde edebildigi herkesi elde etmek' oluyor. ego tatmini, bolunmusluk, hazircilik. hepsi var.
    herkes, herkesin yedegi dostum, oyuncu degisikligi cok basit is artik.
  • her kızın yedeği olmayı kabul eden milyonlarca erkeği barındıran ülke tamamen arz talep ilişki alan mennun veren mennun
236 entry daha
hesabın var mı? giriş yap