• valla beyler iki ciddi ilişkisinde aldatılmış biri olarak , kendinizi bu tip şeyler düşünerek harap etmeyin . gidin beğendiğiniz bir kadın ile tanışın , muhabbet ilerlesin baktın gıcık olduğun hareketleri var efendi gibi anlatın durumu ayrılın . evlenecem , evimin kızı yapacam diye değmeyecek bir insan ile vakit kaybetmektense birden fazla kadın ile kendinizi ve isteklerinizide tanımış oluyorsunuz .

şimdi bu sözlerim sonucu “vurkaç diyosun yani kankie kıps” diyenleriniz olabilir , cevaplayayım alakası yok . güvenilir intiba bırakan insanları kırmadan dökmeden tanımaktan bahsediyorum .
  • boş kontejanı olan varsa değerlendirebileceğim durumdur*

şaka bir yana kadın - erkek farketmiyor bir çok kişide aynı olduğunu düşünüyorum , fakat yanlış olan kısmı bana göre şu noktada başlıyor;

yakın zaman diliminde henüz adı konmamış bir kaç kişi ile konuşuyorsa ve bir süre sonra birinde karar kılıp diğerlerine çizgiyi çekebiliyorsa bence burda yanlış yoktur.

yanlış ise ;

biriyle sevgili olmuşken başka erkek / kadın ile konuşuyorsa boştur. bırakın uzay boşluğunda boş boş dolansın. bırakın sizi kendine bile özsaygısı yoktur , türlü bahaneler ile ancak kendini avutur.
  • 3-4 çok iyimser bir rakam olmuş lakin şu cinsiyetçiliği geçiniz. bu işin kadını erkeği yok.
  • bir ara bu bendim. şu an herkes gitti kimse kalmadı flörtleştiğim ahagsjsja. şaka bir yana, benim konuştuğum/görüştüğüm kişilerin de yedeklerinde konuştukları/görüştükleri insanlar olduğunu bildiğim için bu çok önemli değildi benim için.

bir tanesi özeldi o da kısa sürdü. o varken kimseyle görüşmedim ama erkek arkadaşlarımın dediğine göre aptallık etmişim :) o nedenle burada atıp tutmayın beyler. sizin verdiğiniz tavsiyeleri de biliyoruz, kaç tane kadını aynı anda idare ettiğinizi de biliyoruz. bunu yapan kadın olunca mı gözünüze batıyor?
  • (bkz: götü yanıklık kokan başlıklar)

kendinizi kandırmaktan vazgeçin.
    yapamadığınız için 3-4 kişiyle konuşmuyorsunuz. yapabilseniz siz de konuşursunuz.
    ya tipsizsiniz ya da asosyal, gerçekten kendinizi kandırmayın.
  • 3-4 mü? ahauahaha
    ben 5-10 taneyi zor idare ediyorum.:p
  • çok güzel kadınlar tanıdım (hem fiziki hem de duygusal olarak güzel) sadece benimle konuşan ve ilgilenen.

çok çirkin kadınlar tanıdım, kendini bir halt sanan ve birçok erkekle konuşmaya çalışan.

yani aslında burada önemli olan güzellik vs. değil, bazı şeyleri aşamamış olmak. bir kadın kendine yettiğini düşünüyor ama yalnız kalmak istemeyip bir yol arkadaşı arıyorsa o kadından zarar gelmez. fakat bir kadın kendine yetemiyor, sürekli onun kafasını oyalayacak kişiler arıyorsa, ondan uzak durulmalıdır işte.
  • hepsini itham edemem ama kayda değer şekilde 3-5 erkekle konuştuklarına inandığım tesbit.

hep bir yedekte tutma çabası olması, kimden sıkılırsa diğerine gitme eğilimi var. tabi asıl sorun erkeklerde. çünkü bu kadar yalakalık yapar bu kadar vazgeçilmez hissettirirsen o kadın da 3-5 erkekle konuşur tabiki.

bu yüzden kimsenin bir yerlerini kaldırmayın ki herkes haddini bilsin.
  • son görülme ve çevrimiçi olduğunu gösteren sosyal medya ayarlarını kapalı tutarak büyük bir keyifle gerçekleştirdikleri alçak durum.
hesabın var mı? giriş yap