• kafama takilan hususlar.

"maalesef vaktinde basimdan bir is gecti. biz buna kaza diyelim. neyse iste.

bi aya dugunum var ve gercek anlamda ilk erkegim oztunc olacak. zaten ilkinde cok ickiliydim abi, hatirlamiyorun ki. sonrasinda dilara ve aytul'le beraber gidip diktirdik yani, bi kere oldugundan daraltmaya gerek bile gormedi doktor yani. bi de hatirlamiyosam yani zevk de yok, bu bir kazadir. kimse de yargilamasin.

ondan sonra olmadi zaten, oztunc'la tanistik ve evlenmeye karar verdik. tabikide oztunc'un bu olaydan haberi yok. bence kucuk bir detay ve bakireyim sonucta. kafa karistirmanin bu evlilige bi yarari olmayacak.

neyse, gulumser hanim cok iyi bi doktordu. gunde 7-8 tane hymenoplasti yaptigini soyledi. bizim aytul'u de o dikmis zaten. yani icim rahat ama bi taraftan da yaptirali o kadar zaman gecti diyorum, bilemiyorum. saglama almak icin bi iki dikis daha mi attirsam.

kafam cok karisik :/"
  • bakire olmamak. zira devamında çift dikiş gibi bişey olur zannımca.
  • doktorun kullandığı ipin kalitesidir. ucuza kaçmak için naylon ip kullanan doktorlar yüzünden cici kızlarımız çok acı çekiyo.
  • ten rengi iplik kullanın.
  • (bkz: oztunc yanımda ve seninle bir daha görüşmek istemiyor)
  • dikilebilecek zar kalıntısının kalmış olması.
    kök hücreden zar imal ettirirsen astarı yüzünden pahalıya gelir.
  • o bölgeyi tamamen kapatıp sizlere benzer kişileri piyasaya sürülmesini engellemek adına toptan ürememeyi sağlamak, açıkçası en çok dikkat edilmesi gereken ve toplumun yararına olacak olan bir husustur.
  • abartıp çok da sağlam diktirmeyin. sonuçta kale savunması değil bu. sonra damat viyana kuşatmasi gibi dışarıda kalmasın.

+aşkım ne kadar namuslusun ben bile asamadim engelleri.
    -ne sandın canım. erkek sinek degmedi daha tenime.
hesabın var mı? giriş yap