• (bkz: kk'nun ne mk)

edit: kk'nın şeklinde düzeltilmiş.
  • hayvan terli, yemiyor bu martavalları.
    tartışılır hale getirmek için başka bir bok seçiniz.

geçiniz lütfen.

(amk trolü)
  • rüşvet, tiranlık ve kul hakkı ile anılanların önermesi. kimse hırsızı ve faşisti savunacak kadar küçülmesin, dinimiz amin.
  • adam boşuna mı muhtarlarla toplantı yapıp duruyor? sosyal medya da aktroller küçük yerlerde de muhtarlar gerekli trollüğü yapıyor zaten. iktidara göre muhalifsen terör ile yanyanasındır zaten.
  • niye ki? teröristlerin davullu zurnalı kaşılanmasına "ne güzel şeyler oluyor bu ülkede" mi demiş?

apo ile pazarlık mı yapmış?

napmış yine kılışdar?
  • akp nin kurucuları ve halen milletvekili de olan kaç sezgin tanrıkulları var bir bilseler.
    orhan miroğlu - pkk terör örgütü değildir.
    galip ensarioğlu - ypg li teröriste taziye
  • erdoğan medyası kendileri gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan etmesinden dolayı bu medyaya inanıp izleyen insanların kafasında oluşturduğu kemal kılıçdaroğlu figürü.
    kimin ne olduğunu biz biliyoruz ya o yeter bize, bir gün illa devran dönecek
  • trollükte iyi para var mı kardeş. hayır etraf trollerden geçilmiyor da merak ettim.

konunun kılıçdaroğlu ile ne alakası var. bugün akp'li veya yalaka mhp'li değilsen kesin teroristsin zaten.

muhalefet=terörist
  • --- spoiler ---

süleyman amca da durur mu? yapıştırdı cevabı. bu kk da çok rererörörö amk dedi. o an buz kestim tabir yerindeyse. nutkum tutulmuş, hareket edemiyordum. süleyman amcamın ani ve sert tepkisi kendimi dış dünyaya kapamama vesile oldu. içime gömüldüm.

içimden bir ses; ''hey lanet olası amcık, neden böyle badem bıyıklı ağzıyla konuşuyorsun ha?'' dedi. ona da cevap veremedim. çünkü ben bir malım.
    --- spoiler ---

şeklinde özetlenebilecek yazı.

amk kk, ne zaman damarınıza bassa adama cevap vermek yerine başka şeylerle suçluyorsunuz. cevap yok, suçlama var. adam parayı neden gönderdin diyor, siz fetöcü diyorsunuz. adam gazeteciler serbest bırakılsın, gazetecilik suç değildir diyor. dhkpclii/pkk lı oluyor. şu adama bir kez olsun yanıt veremediniz, uzaktan uzaktan laf sokmaya çalışıyorsunuz konuyla alakasız. süleyman amca gibi cahil kitle de bunları ahaber'den izleyip şartsız kabul ediyor.

sana da algına da sokarım, unutmadan söyleyeyim.
hesabın var mı? giriş yap