• yeni bir lindemann* şarkısı. az önce youtube kanallarından trailer yayınladılar. yine sayko bir klip olacağa benziyor.

edit: klip için trailer yayınladılar yani. şarkının kendisi zaten yayınlandı ve fena değil. biraz düz bir şarkı olmuş.
  • bu şarkıya 'biraz düz bir şarkı olmuş' demek için, parçayı 02:27 saniyeden önce kapatmak gerekir.

allah sesli piç herif. enfes parça. mükemmel yorum.
  • 23:00'da bu parçanın sansürsüz halini "sadece bir kere" yayınlayacaklarmış. izlemek isteyen birileri olursa 55 dakika sonra bu adresten ulaşabilir. ikinci bir pussy vakası mı geliyor acep, bu puştlar sınırları zorluyor çünkü.

https://knebel-video.com/

edit: gece 1'de olacak sanırım. sayaç vardı sitede, türkiye saatiyle 23'te sayaç sonlanıyor gözüküyordu. nitekim sonlandı ama bir bok olmadı. almanyadan arkadaşıma açtırdım herifte daha 2 saat görünüyor. yani gece 1. unutmazsam o saatte bir yoklayacağım. kısmet.

edit2: kaliteli klip olmuş. bir pussy klibi ahlaksızlığı olmasa da sınırları zorlamışlar.
  • steh auf ile başlayan lindemann hype train'in diğer vagonudur. konserde seyirciyle beraber söylediğini düşünün.
  • ilk kez dinleyenler için bi uyarım var. mümkünse kulaklıkla dinlemeyin ilk seferde
  • büyük bir heyecanla bekliyorum özellikle zohan bihac ismi beni heyecanlandırıyor
  • rammsteinden alıştığımız şekilde iğrenç sayılabilecek bi klip yapmış yine till ama bağırışı yeter
  • lindemann'da sınır olmadığını kanıtlayan bir video olmuş. twitter'da linkini buldum fakat kapattıktan sonra açılmadı tekrar.

--- spoiler ---

özetle till şarkının hareketli kısımda klibin başından beri yanında gezdirdiği çıplak hatuna kanlar içerisinde oral sex yapmaktadır.

bir sahnede de canlı bir yılan balığının kafasını dişleri ile koparmaktadır.

--- spoiler ---

redditde klip paylaşılmış,
    +18
  • saatin geldiğini unutup baktığımda kız arkadaşıma heyecanla söylemiştim ve içimdeki heyecanı büyütüp sözlüğün de yardımıyla saat tam 01.00’ı beklemeye koyuldum. yürürken baktım ve tamı tamına 2 dakika vardı. evet şarjım azdı (8) şarjım çok çabuk bitiyordu fakat izlemeliydim. onu izlemeliydim. hemen açtım beklemeye koyuldum ve o girişle resmen kalbimden vuruldum. ah be lindemann. ha araba çarpıyordu son anda kurtulduk. yeniliğe açık ve yeni şeyler yapman taktire şayan.
  • neden sansür uygulamışlar anlamadığım klip. yahu baksan arasan youtube çöplüğünde yıllardır duran neler var. brasil waxten, doğuma daha neler neler.
hesabın var mı? giriş yap