şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir lindemann* şarkısı. az önce youtube kanallarından trailer yayınladılar. yine sayko bir klip olacağa benziyor.

  edit: klip için trailer yayınladılar yani. şarkının kendisi zaten yayınlandı ve fena değil. biraz düz bir şarkı olmuş.
 • bu şarkıya 'biraz düz bir şarkı olmuş' demek için, parçayı 02:27 saniyeden önce kapatmak gerekir.

  allah sesli piç herif. enfes parça. mükemmel yorum.
 • 23:00'da bu parçanın sansürsüz halini "sadece bir kere" yayınlayacaklarmış. izlemek isteyen birileri olursa 55 dakika sonra bu adresten ulaşabilir. ikinci bir pussy vakası mı geliyor acep, bu puştlar sınırları zorluyor çünkü.

  https://knebel-video.com/

  edit: gece 1'de olacak sanırım. sayaç vardı sitede, türkiye saatiyle 23'te sayaç sonlanıyor gözüküyordu. nitekim sonlandı ama bir bok olmadı. almanyadan arkadaşıma açtırdım herifte daha 2 saat görünüyor. yani gece 1. unutmazsam o saatte bir yoklayacağım. kısmet.

  edit2: kaliteli klip olmuş. bir pussy klibi ahlaksızlığı olmasa da sınırları zorlamışlar.
 • steh auf ile başlayan lindemann hype train'in diğer vagonudur. konserde seyirciyle beraber söylediğini düşünün.
 • büyük bir heyecanla bekliyorum özellikle zohan bihac ismi beni heyecanlandırıyor
 • lindemann'da sınır olmadığını kanıtlayan bir video olmuş. twitter'da linkini buldum fakat kapattıktan sonra açılmadı tekrar.

  --- spoiler ---

  özetle till şarkının hareketli kısımda klibin başından beri yanında gezdirdiği çıplak hatuna kanlar içerisinde oral sex yapmaktadır.

  bir sahnede de canlı bir yılan balığının kafasını dişleri ile koparmaktadır.

  --- spoiler ---

  redditde klip paylaşılmış,
  +18
 • bu nasıl kliptir bu nasıl bir parçadır ? sansürsüz olarak yalnızca bir defa gösterilmesi sonuna kadar doğru bir kararmış şimdi çok iyi anlıyorum. hiçbir kuruluşun böyle bir klibin yayınlanmasına izin vereceğini sanmıyorum.

  eklemeden geçemeyeceğim, klibi izlerken ciddi manada tahrik oldum...

  tanım: till lindemann harikalarından yalnızca biri.
 • saatin geldiğini unutup baktığımda kız arkadaşıma heyecanla söylemiştim ve içimdeki heyecanı büyütüp sözlüğün de yardımıyla saat tam 01.00’ı beklemeye koyuldum. yürürken baktım ve tamı tamına 2 dakika vardı. evet şarjım azdı (8) şarjım çok çabuk bitiyordu fakat izlemeliydim. onu izlemeliydim. hemen açtım beklemeye koyuldum ve o girişle resmen kalbimden vuruldum. ah be lindemann. ha araba çarpıyordu son anda kurtulduk. yeniliğe açık ve yeni şeyler yapman taktire şayan.
 • neden sansür uygulamışlar anlamadığım klip. yahu baksan arasan youtube çöplüğünde yıllardır duran neler var. brasil waxten, doğuma daha neler neler.
 • lindemann abimizin yeni şarkısıdır. şarkı ayrı, klip ayrı manyak. tam tarantino işi olmuş klibi. bu adama bayılıyorum.

  gereksiz bilgi: klibini izleyince, eski sevgilime adetliyken yapmaya çalıştığım oral seks geldi. aynı bu klipteki gibi kanlar içinde kalmıştım.