• hayattaki şansını üstüne oturacağı bir koltuk olarak gören vizyonsuz türk kızı.
  • bu tarz paylaşımların kocişimin bana soktuğu sik noktasına gelmesi yakındır.

ek 2.1: mesaj ile beni terbiyeye davet eden arkadaşlar oldu, ama ben bazı konularda çirkinleşmeden kendimi ifade edemiyorum, idare edin.
  • görgüsüzlüğünü yersizinizde sizin koltuk takımınız daha ucuz olduğu için onu kıskandığınızı düşünerek benliğini müdafaa eder. muhtemelen maksadı terk ettiği lisedeki birkaç hemcisine üstünlük kırıp benliğini beslemektir. allah kimseyi bu hallere düşürmesin.
  • hayatındaki tek mutluluk ve övünç kaynağı pahalı koltuklar almak olan bir kadının paylaşımı. buna elbet üzülüyorum. kınamak değil bakın, üzülmek.
    ama beni asıl üzen bu çirkinlikte bir takımın 37 bin olması.
  • bu kezbanın tesettürlü olduğunu eminim...
  • güle güle otursun paylaşan kardeşimiz 2 yere de. neyse büyük konuşmayayım yarın benimki de paylaşır falan:d
  • günlük içi boş toplum dozumuzu aldıran takım.
  • kadınlar kadınlar için yaşar gençler. sizlik birşey yok yani. evlendiğiniz zaman sadece onun salak hemcins çatlatma seanslarına sponsor olan bir maraba olursunuz.

bu yüzden evlenmeyin.
  • hayattaki tek başarısı biraz para kazanabilen bir herifle evlenebilmek olan güzide insanımızın hayat hikayesinden bir kare. acıyorum ama acımamın sebebi bu paylaşımı değil bu paylaşımla yetinebilmesine sebep olan düzen. kadın arka planda...
  • 37 bin liralık zevkinin olmaması üzdü
hesabın var mı? giriş yap