• onuncu nesil çaylak.
  • gitmesek de gormesek de orda uzakta bir yerde olan eski dost yazar.

ayrica kendisine onemsememek ve eskisi kadar konusmamak arasindaki farki ogrenmesini tavsiye ederim.
  • cicoş, nefisos, aftos yazar.
  • cihangirin şen kahkahasi.
  • su an bu yaziyi yazarken yedigim borek cesidi..
  • ankara rüzgari. su gibi gitti geldi hic anlamadik.
    hangi sartlarda olursaniz olun, sizi guldurebilecek nadir erkeklerden biridir. ha guldurmesi icin illa ki disi olmaniz sarti aranmaz (!)
  • begendigim adamlara "aaa o mu o kesin verici" diyor , hevesimi kiriyor pis adam.
    ıki gun konusulmasa yoklugu da hissediliyor.
  • ben simdi suraya ne yazsam bilmiyorum. uc gun evel, ben gidiyorum dedi. nereye gidecegini iyi biliyodum, sormadim bile. ne zaman dedim sadece. 13unde dedi. (13.1.15) . ben hic gitmez beni kekliyodur saniyodum.
    ailesi burda, arkadaslari burda , gitmez ki diyodum. gidiyorum dediginde sasirmadim nedense.
    bugun onume biletlerini firlatti(donus biletini de gorene kadar e artik donmez saniyodum ), acikcasi aglamayi o zaman kestim. suratimin neden asik oldugunu sordu. sen gidiyon ya ondan dedim. ciddiye bile almadi.
    en sık gorustugum insanlardan biri gidiyor ve ben vedalari hic sevmiyorum.
    kendini hazirla genc adam, her bes dakikada bir taciz mesaji cevabi, iki haftada bir ucu yanmis bir mektup yazacaksin.

ve biz , seni cok ozleyecegiz.
  • yine aklima dustu.
    cok ozletiyormus kendini ona alisinca, alisilmamasi gereken insan.
    haziranin ikisi bilemedin üçü gibi kollarimda olacak bebekim diye dusununce icim rahatlamiyor da degil hani.

edit : 17 subat miydi, 19 muydu derken derken karar veremedim ama artik eminim. dogumgunu kutlu olsun , insallah reşit olmustur bu sene artik *
  • soz verdigi tarihte burada olmazsa dogduguna pisman edecegim suser.
hesabın var mı? giriş yap