• an itibari ile herhangi bir başlık içerisinde bulunan videolarınsağ üst köşede görülmesine yarayan yeni fasilite.

edit : şimdi farkettim. feci şekilde ntv reklamı yapılıyor. evet, olayı anlamayan var mı ?
  • -vidyo ne kadar güzel bir alet değil mi?
    +tabi.. büyük imkan.. düğünlerde filan.

(bkz: organize işler)
  • eksi sozlukten tiksinmeme neden olan tepeden inmeci, terbiyesiz, kustah uygulama. gudulecek, ne istediklerine karar verilecek bir guruh olarak gorulen yazarlarin onune 'yeniliklere hep zaten boyle tepki verirlir en basta' maskesiyle cakma 'vizyon' sahibiymisgibiyapangillerin zorla attiklari kemik. ssg ile ilgili bugune kadar bir satir yazmisligim yoktur. kendisini hic tanimadim. ama bu konuda fikrimi kacamak olmayan direk bir entry/aciklama ile degistirmesini can-i gonulden diliyorum: ben senin para kazanman icin mecbur muyum bu reklam dayatmasina bakmaya? bu kadar kustahca, bu kadar 'reklam degilmiscesine' bunu yapmana katlanmaya mecbur muyum? degilsin gelme sozluge diyecek kadar kendini kaybetmedigini umuyorum. kendinizi/kendimizi bu kadar kaybetmedigimizi umuyorum.
    su terbiyesizligi kapatma, gormeme sansi bile vermiyorsunuz. alayimiz 'infant', sizin bir takim teknolojik kirintilarinizla ihya oluyoruz.

cok basit bir ornek vereyim:
    mesela hopa'da bugunlerde soyle biseyler oluyor: https://www.facebook.com/…=102269626504839&comments

bana dayatilan 'anlama' yetenegi sayesinde bunu neden ntv'de goremeyecegimi kendime anlayabilecegim bir dilde anlatiyorum, o kadar ehlilestim. ssg de bana hopa basligina tiklayinca hopa'da olanlarla ilgili bir ntv'nin haberinin bile gosterilmemesini, onun yerine 'karadeniz'de sis' gibi 'aptalca' bir video'nun 'konulu' video olarak oraya gelmesini aciklasin. konu nedir?

kimsiniz siz yaa? bir zamanlar ssg sozluk yazarlarina telif odemenin bir yolunu bulsa yapacagini soylemisti. odeme her zaman para ile olmuyor sevgili ssg, bana cocuk muamelesi yapma. ben senin kazandigin paraya para katmakla mukellef degilim.

hakikaten tiksindim herkesin kendine demokrasi havariliginden ya.
    dogan medyasiyla anlasma!
    yakinda nefret soylemini formata sahane uydurmus bir angut surusuyle gecinir gidersiniz sozlukte.
  • kesik kafalı el kaideli +18 video ile içimi kaldırmıştır. hayır izlemedim ama kapak resmi mi oluyor ne oluyorsa, orada duran fotoğraf beni altüst etmeye yetti. arkadaş ben öyle başlıklara tıklamıyorum. normalde +13 olan şeyleri bile izlemiyorum, ben o fotoğrafı, buzlu bile olsa, görmek zorunda mıyım? sağ tarafa konacak şey mi bu, manyak mısınız nesiniz?
  • sözlüğün kendi şeysi. tek kelimeyle iğrenç. senelerdir "tek grafiksel öğe ampul abi" diye övündüğümüz sözlüğün başına gelene bak. resözlük gibi eklenti haline getirilmeli, isteyen kullanmalı.
  • gereksiz bi olay.. beğenileceğini ve kullanılacağını zannetmiyorum..
  • sözlükteki en gereksiz olay. hala nasıl duruyor anlam veremiyorum. hayır yani düzgün çalışsa amenna. ama videolar o kadar alakasız ve saçma ki, amacı ne anlayamıyorsunuz.
  • neden hep o ntv'deki amcayı gördüğümüzü anlayamadığım yenilik.
hesabın var mı? giriş yap