• haftada bir psikiyatriste gider, yaklaşık bir saat boyunca zaman zaman ağlama krizlerine girerek birşeyler anlatmaya çalışır karşısında ifadesiz bir suratla oturan adama.
  • birisi içinden gelip konuşalım dediğinde önemli olan sahip olabilmek derse asla konuşacak kimse bulamayacak olan insandır.
  • aa benim lan bu.
  • (bkz: sozluk yazari)
  • çok fazla defteri, hatta konuşmak isteyip konuşamadığı her konu için bir defteri olan insandır.
  • kedisi vardir veya kedi almayi dusunuyordur.
  • genelde konuşacak kimsesi olmayan insan olduğunu düşünen insanın içini şişirene kadar bütün derdini anlattığı konuşacak kimsesi olmayan insandır.hep dinleyicidir paso dinler.
    bir yerlerde mantık hatası var gibi ama anladın sen onu.
  • herkesi dinleyen biri illaki çıkar, en iyi dinleyici hiç tanımadığımız kişilerdir. sokakta, parkta rastlanan herhangi bir teyze bir amca sizi canı kulakla dinleyecektir. hatta insanlar yakınlarını dinlemez ama bilmedikleri ve bir daha görmeyecekleri birine karşı ana baba çocuklarına göstermedikleri bir anlayış ve sabır gösterirler.
    konuşacak kimsesi olmamak aslen kimseyle konuşmamaktan ötürüdür. (bkz: senden ötürü)
  • eski işyerinde bi göt vardı o geldi aklıma.. örnek olarak "hafta sonu ne yaptın?" sorusuna "teknosadan şarjlı matkap aldım" demesi gerekirken,

sabah uyandım, elimi yüzümü yıkadım sonra kahveye çıktım. hüseyin geldi yine talip'ten dertli. yani anlamıyorum neden geçineniyorlar talip'le.. herkes kendi işini yapsa kimse sorun yaşamayacak.

sonra durağa geçtim 25 dk fazladan bekledim otobüsü. evden cıkarken hareket saatlerine baktım ama hafta içi hareket saatine bakmışım.. boşu boşuna bu soğukta dondum (2010 aralık ayı) sonra otobüs geldi bizim nazmi'nin oğlan ayrılacakmış eşinden.. ulan ben buna dedim acele etme evlenmek için.. dinlemedi ki beni. şimdi diyor abi çok pişmanım.. allahtan çocukları yok, çocuk olsa daha zor olacaktı..

kısa kesiyorum amk, daha istinye park teknosa satıs elemanıyla kavgasını ve dönerken balıkçıdan aldığı hamsinin karadeniz hamsi olmadığını bir bakışta anlamasını 35 dk'da anlatmasını yazmıyorum...

aralık ayında 3 sene olacak, 3 senedir konuşmuyorum..

kafa ütüleyen bir tipseniz, konuşacak kimseniz olmaz..
hesabın var mı? giriş yap