• ya yakında terk edilecektir ya da terkide arzı endam edecektir.
  • "senli benli" konuşulmasından hoşlanmayan, başarılı bir kadınım.
    ciddi, sorumluluk sahibi insanları daha yakın buluyorum kendi tarzıma.
    bazı kırmızı çizgilerim var, 3 sayfa kadar.

bunlara uyulmasını partnerimden bekler, aynı şekilde, ben de onun kırmızı çizgilerine uyarım ve saygı gösteririm.

kırmızı çizgilerim çok yer kapladığı için, küçük post-it'lere yazıp evin çeşitli yerlerine asarım.

iki insanın birbirini tanıması için, sevişme öncesi 1 aylık bir süre geçmesi gerektiğine inanıyorum prensip olarak.

ilişkilerimin 4. ayında şaka yaparım. bazı şakaları düzeysiz bulsam da, gülerim.

5. ay, bazı özel aile sırlarımı anlatıp, sevgilimin omzundan destek alırım.

herkesin özel alanları olması gerektiğini düşünüyorum. bunu partnerimden de beklerim.

kaba insanları, küfür eden insanları hayatımdan uzak tutarım.

ilişkilerimin 7. ayında aldatılırım. (bazen 8)

genellikle, konuşmayı dahi bilmeyen ve partnerlerime "daddy" diye seslenen, sürekli gülüp sağa sola koşan üniversite öğrencileri ile aldatır beni partnerlerim.

5 yıldır, 4 kez bu kısır döngüyü yaşadım. türk insanını nobran buluyorum.

başıma gelen kötü olaylardan, partnerlerimi sorumlu tuttum.

terapi alıyorum.

psikoloğum, bize hoş gelmese de, bazı hayat tarzlarına alışmaya çaba göstermemi önerdi.

eskiye nazaran biraz daha rahatım. evlilik benim kırmızı çizgilerimden birisi. başlığa bu nedenle iştirak ettim.

bunun özel birisi ise, planlı bir şekilde gerçekleşmesini isterim.

istemesem bile, online bir ortamda, kaba konuşmamı istedi psikoloğum. bunu yapacağım.

yarrak.

edit: garip bir şekilde daha hafif hissediyorum.
  • eee abi evlenmek istemiyorsan bırak kızı başka biriyle gidip evlensin sende gider düğününe tebrik edersin.
  • evlenmek istiyordur? evlenmeyi düşünmüyorsanız ayrılabilirsiniz. özgürsünüz.*
  • "alacaksan al tezgahın önünü kapatma" nın kibarcası gibi sanki...
  • evlenmek istediğini açıkça gösteren insandır. eğer sizin niyetiniz yoksa ve bu sizi bıktırıyorsa kendisinden ayrılmalısınız. boşu boşuna insanların vaktini çalmayınız.

ha yok niyetliyseniz fakat erkense de söyleyin kendisine daha erken olduğunu. tabii bunu yaş 30'ları geçtikten, ilişkiniz 3.-4. senesini devirirken söylüyorsanız daha ne bekliyorsun da derler adama.
  • samimi olunan kız arkadaşların arasından en az bir tane çıkmaktadır. iki çift muhabbet edersiniz, muhabbet ilerler samimi olarak geleceğe dair planlarınızı, hobilerinizi vs paylaşırsınız. ve kaçınılmaz olarak konu evliliğe, yalnızlığın zorluğuna gelir. nasıl geldiğini anlamazsınız bile. ortamdan kaçılmalıdır.

e: canım nası bira çekti. haftasonu olsa da maç izlerken bira içsem, buz gibi ooooh...
    k: valla yaaa, bak benim de canımı çektirdin şimdi
    e: dimi yaa kafanı dinlicen böyle tek başına, açcan premier lig maçını, buz gibi de biraa...
    k: iyi diyorsun da, yalnız izlemek de bayar adamı yaa. bir kişi olmalı yanında kafana uyan.
    e: di mi yaa. bu zamanda kafa dengi arkadaş bulmak zor ama. kimi çağırsam acaba?
    k: arkadaş da bi yere kadar. en iyi sevgilin ya da eşin. evlenince beraber yapılabilir bu aktivite hem
    e: ??
    k: evlilik diyorum, sürekli yanında kafa dengi bir dost ;) hem ben zaten çeyizime altılı bira bardağı koydum bile, hehehe...
    e: di mi di mi...
  • ya kendine guveni yoktur ya da yasi 40'a dayanmistir ve omur boyu yalniz kalmaktan korkuyordur.
  • biyolojik saatin işleyişini her hücresinde hisseden kız arkadaştır.
  • bıktırandır. ters yaptıkça tribe giriyor üzülüyor bide.
hesabın var mı? giriş yap