• formatın ırzına geçerek sözlüğü bir forum gibi kullanan, bilgi ve tanım içeren entryler yerine laf sokma ve tahrik etme üzerine kurulu boş yazı dizileri sebebiyle uçurulması gereken özellikle hayvan ve kadın düşmanı yazarımsı.
  • hayvan ve kadin dusmani.
  • boş beleş troll. kim bilir kimin fakesi.

(bkz: hayvan düşmanı + kadın düşmanı + fakir + eğitimsiz)

(bkz: engelle)
  • (bkz: #83701039)

bu entryde hadsizlik ettiğini düşünmediğim yazar zira mevzu kuldan allah'a olunca şeyh - alim hayli küçülür. lakin dilini ısırarak konuşmak yine de tedbir gereği iyidir.

gelelim asıl meseleye; sevgili yazar ilahiyat okudum diyor ama bir sıkıntı var. ilahiyat okumuş birine hadisi kutsi ne demektir açıklama fukaralığına girişmeyeceğim lakin allah aşkına mevlitteki senin sayende var olduk anlatımının "sen olmasan felekleri yaratmazdım" kutsi hadisinden hareketle söylendiğini anlamamak için nasıl bir ruh haletinde olmak lazım.

benim cürretim yetmiyor ama cürreti olan allah'a sorsun arkadaş, niye o olmasaydı felekleri yaratmazdın diye. cürret meselesi değil diyen de kibarca sorsun.

gelelim allah lisanı ile konuşmaya ordada şu aşikar ki: allah bir çok defa bu sözleri cebrail ile peygamberine iletmiş ve habibim benden ne ister diye sormuş. mevlitte yapılan sadece bu sözlerin diyaloğa dönüştürülmüş olması. bu mu yani çüşşşş denecek şey. insaf!
  • ahmet altan savunucuları familyasından bir yazar.
  • tıbbi ve islami bilgisiyle kendine imrendiren yazar. allah ilmini artırsın ve doğru yoldan ayırmasın.
hesabın var mı? giriş yap