• google'da "koru hastanesi" diye arattığınızda hiçbir haber sitesinde haberi çıkmayan, tüm yandaş sitelere haberleri sildirmiş olan hastane.

odatv ve sol haber portalı hariç hiçbir yerde yaptıkları rezalete ait haber yok. bu durum türk medyasının geldiği durumun özetidir.

"eğer bendensen, bir bebeğin sakat kalmasına hatta ölmesine de yol açsan susarım, ses çıkarmam." işte dilsiz "şeytanlık" tam olarak bu.
  • koru hastaneleri hayatınızı güzelleştirir sloganı altında ankara'da iki ayrı mekanda iş görmektedir. özellikle çocuk dogumu konusunda bu mekanları tercih etmemeniz şiddetle tavsiye olunur.
  • müthiş bir hastanedir. çoluğumu çocuğumu burada doğurtturacağım. imkanım olsa keşke de anamı, babamı, kardeşimi, dayımı, amcamı, kayınçomu yeniden burada doğurtturup, bu olağanüstü tecrübeyi yaşamalarını sağlayabilsem.

yani düşünsenize; zaten doktor yok da, para verip doğum paketi alıyorsun; yine de doktor yok. muhatap yok. ama hademesinden, ebesine herkes o kadar ehil ki; bir şekilde doğumu gerçekleştiriyorlar. böyle kalifiye bir ekiple, böylesi yetkin bir sistem içinde herkes doğmalı. gerekirse reenkarne olup yeniden doğmalıyız.

(bkz: ben siliyorum facebook yüklüyor)
  • hakkında okuduğum 2. entry'dir. sanırım bir arkadaşımızın çocuğunun yoğun bakımda yatma sebebi olan hastaneydi.
  • sozculeri geçen günlerde zeki kayahan coskun'da soz hakki kullanicam diye baglanana kadar yoktu. zeki ısrarla neden hesaplarınızdan doyurucu bir aciklama yapmadiniz diye sikistirinca yapmak zorunda kaldilar.

ayni yayinda zeki, hastane sozcusune babanin iddialarini okudunuz mu diye sordu. sozcunun yaniti:

cok detayli okumadim!

lan neye itiraz ediyorsun o zaman?

.
  • şimdi google'a girip "koru hastanesi" diye aratınca otomatik tamamlama ekranında şunlar çıkıyor: https://i.hizliresim.com/g0grwy.jpg

şimdi yapmamız gereken google'a girip "koru hastanesi rezaleti" şeklinde arama yapmak. ne kadar çok insan bu aramayı yaparsa google bu eşleşmeyi o kadar net bir şekilde yapacak. zaman içinde her "koru hastanesi" araması yapıldığında ilk olarak "rezaleti" kelimesini önerecek. adamlar google'ın algoritmasını da mahkemeye verecek değil ya!

dediğimi yapmanız en fazla 10 saniyenizi alır.
  • rezaletleri ile tanınmaya başlayan hastane. iddialara göre bir bebeğin hayatını karartmıştır çalışanları tarafından ve sorumluluk kabul etmemektedir.

türkiye de sağlık hizmeti veremeyen özel nitelikli sağlık kuruluşu.

pr çalışmanızı hukuk yoluyla devam ettirmeniz sizin lehinize olmayacak sanırım.

edit: silinen giri aynen korunmuştur.
  • içim acıyor bu başlığı görünce. canım yanıyor. bakmaya korkuyorum. buna sebeb olanların allah binbir türlü belasını versin.
  • insan hayatını hiçe sayan, bu ortaya konulunca da mahkeme kararıyla entryler sildiren kurum. canını seven uzak dursun.
hesabın var mı? giriş yap