• günlük rahat giyim için ideal , çok para vermeye gerek yok. re re re ro ro ro yapilacak bir marka değil.

lcw' nin son tasarımları kotonla eş değer fakat defacto nedir allasen. orada beğenilen bir giysi türü var mı kı?

urun yelpazesi geniş, parası kadar kalitesi olan marka.
  • kalite, şıklık, gösterişli gibi kelimelerle tanımlanan hazır giyimci.

buralar fakir mi koktu ne?
  • aradığım ürün modelinin bol çeşidini uygun fiyata bulabileceğim nadir mekanlardan biri.
  • koton, lcw ve defacto;

defacto: bu üçlüden en nefret ettiğim kesinlikle defactodur. tasarım ve modeller bana göre berbat ötesi, pazar malı bile ondan çok daha güzel hayatım boyunca bu firmadan aldığım ürünler 2 yi geçmez.

lcw: her yaşa hitap etmesi ve nispeten uygun fiyatı beni çeken unsurlar. ayrıca zaman zaman çok güzel ürünlerde geliyor. bence zengin kesim içinde bazı ürünleri uygun, fazla sırıtmaz.

koton: 3 lü arasında en çok alışveriş yaptığım firma diyebilirim. ayrıca nedense ürünleri bana ya çok kötü ya da çok güzel geliyor. eh işte idare eder dediğim bi ürününü hatırlamıyorum. ya berbat ya da güzel.
  • bir erkek olarak mağazalarında kendimi rahat hissediyorum, her gittiğimde olmasa da 2 alışveristen birinde mutlaka bir şeyler alıyorum.
    bir de izmirli arkadaşlara f/p açısından özellikle t-short ve pantolonlarda (bkz: tena) ya uğramalarını öneririm.
  • kaliteli ürünleri çok az olmasına rağmen '' kaliteli '' ymiş algısı oluşturan giyim mağazası.
  • elsiva ve defahto gibi sikik markalarla karşılaştırılamayacak ürünler üreten firma.
  • tekstilin içinde yer almış biri olarak şunu söyleyim kalite vardır yok değil fakat öyle bir gömlek 60tl diğeri 200tl gibi bir kalite farkı değil bu. fiyatlarda uçurum var marka algısı var. yoksa 60 liraya satılan ürünün kumaşı ile 200 liraya satılan ürünün kumaşı arsında ya fark yoktur ya da ufak tefek farklılıklar vardır. marka=kalite değildir her zaman, koton ürünlerinde fiyat performans iyidir. zara mesela kaliteli değil ama modelleri kalıpları güzel.
  • eskiden defacto gibi markalara göre ürünleri daha pahalıyken son bir, iki yıldır fiyatlarını ciddi anlamda düşüren marka. modeller de onlara göre daha çeşitli ve güzel geliyor bana.
  • bir giyim firmasıdır. ve bir giyim firmasından ne beklediğinizle alakalı olarak iyi mi kötü mü olduğu değişir. koton yılın trendlerine uygun ürünleri uygun fiyata sunar. ama lcw öyle değil, o yıl trend olan bir ürünü lcw'de bulmanız çok düşük bir ihtimaldir. koton şık olmak için de tercih edilebilir bu kulvarda da geçer lcw'yi. yani 100 liram var azıcık şık olmam lazım ama çok da abartmaya gerek yok dersen rahatlıkla koton'dan bulursun ama lcw çok zora sokar bu işi.
hesabın var mı? giriş yap