• hangi coinin alınıp hangisinin satılacağı, hangisinin tutulacağı, hangi coinden ne tür hareketler beklendiği konusunda sözlük yazarlarının fikir belirtmesini istediğim başlık.
  • refli link verin diye değil, analiz yapın diye açılan başlık.

dilenciler hemen refli linki dayamış
  • xtr, xrp ve xlm olarak ortaya karışık coinlere konsantre olmuş durumdayım.
    ilk acemilikte çok fee gitti. şimdi beklemeye aldım. bakalım göreceğiz.
  • sepetin yüzde 60'ında dash var.
  • beni en çok düşündüren de paranın geri hesabımıza transferi konusu. henüz o aşamaya gelemedim ama coin alım satımında ya da değişiminde zaten siteler parayı biraz örseliyor. coinden parayı vuranlar değişim siteleri anladığım kadarı ile.

bir de tron'un seyri hakkında ne dersiniz?
    yönünü aşağı çevirdi namussuz.
  • 2-3 borsayı denedim parayı geri gönderiyorlar. rahatca bi işe girebilirsiniz
  • bitqy coin son 24 saatte %500 e yakın artış gösterdi. bu coin kimindir, arkası sağlam mıdır bilemedim.
  • hive project (hvn) applikasyon çıkarıyor. bu yüzden 0,00001800 btc civarına kadar artması bekleniyor. hitbtc'den alım yapılabiliyor binance de yok.
    adettendir : yatırım tavsiyesi değildir.
  • büyük ihtimal, kayıt dışı ekonominin cirit attığı sanal ortam hedesi. vergisi yok, hesap işletim ücreti yok. tabii garantisi de yok. bu gün için evdeki donanımla kazanması imkansıza yakın para. bitcoin ve alt coinleri vardır. bitcoin madenciliği, eldeki donanımlarla coin kazanma işidir.
  • herkesin "yapsaydım, etseydim, onu o zaman alsaydım, bunu şu zaman bozdursaydım, şuna aktarsaydım" düşünceleriyle paralel evrende zengin olduğu borsa. mevcutta 1 kazanılıyorsa, varsayımlarla 100 kazanılıyor kafalarda.
hesabın var mı? giriş yap