• aydın üniversitesi öğretim görevlisi, afam başkanı. sık sık mesut süre'nin rabarba programına bağlanıp makara kukara yapar... şu an da sky türk 360 derecede canlı yayında depremle ilgili bilgi veriyor.
  • istanbul'da tsunmai olması ile ilgili tweeter üzerinden aşağıdaki yorumu yapan istanbul aydın üniversitesi afet araştırma merkez müdürü:

"istanbul için tsunami uyarıları çok anlamsız. kapalı bir denizde ne tsunamisi? tabi bu sahil şeritlerini ele geçirilme oyunu ise ayrı."
  • şu an habertürk'teki akşam raporu'nda konuşuyor.

köprü bakım çalışmalarını eleştiriyor. yöntemlerin yanlış olduğunu açıklıyor. bakanı da eleştirdi. 3. köprünün yapılmasının yanlış olduğunu, 5 yıl sonra belki de 4. köprüye ihtiyaç olacağını söylüyor. açıklamaları da gayet mantıklı.

bu adamın afam müdürü olarak kalması zor gibi.
  • şov tv'nin yeni bilirkişisi...
    kendisini 1.5 senedir rabarba'da duyarak tanıdık, gülüşüyle ve seyahatleriyle programda pek konuşulurdu.
    hele ki figarosu meşhurdur..

netekim sonrasında tv'de her kritik olaydan sonra boy göstermeye başlayınca ahanda dedim hoca meşhur oldu.
    ama sayın hocanın dikkat etmesi gereken önemli bir husus var ki tv.ler tanınmak için önemli noktalardır, özellikle akademisyenlerin sözünün dinlenmesinde iyi birer araçtır ama hocam bu tv.ler işlerine geleni kesip kırparlar, sözlerinizi istedikleri yönde çarpıtırlar ve siz yaptığınız açıklamayı düzeltmekle uğraşırsınız.
    netekim köprü bağlantısından tutun da tsunamiye kadar türlü türlü hadiselerde sizi öne sürerler.
    bu da toplumda "yau bu hoca da herşeyi biliyor" diye tepki görebilir.

siz yine uzman olduğunuz konularda söylemeye devam edin, çizginizi koruyun, kollayın.
    sonra yaşar nuri hocam gibi bir anda gülüşü meşhur hanımla program yapıverirsiniz anlamadan.
  • her şey hakkında söylecek iki çift sözü olan güzel insan.
    köprü bakımı olur, kubilay'a sorun. kentsel dönüşüm, kubilay'ın fikrini alalım.
    bak söylemedi demeyin deprem dede ışıkara'nın veliahtı bu adam.
  • kubilay kaptan, özledik seni rabarba da, nerelerdesin?
  • destek için ankara'ya gelen akademisyen. tanımadan sevdiğim bir hoca. istanbul'da her yere koşup doğru bilgiler sağlıyordu son olaylarda. darısı ankara'dan hayırlı haberlere.
  • şöyle bir konuşma yapmış;

https://www.facebook.com/…deo.php?v=851418874925498

saygı duydum.
  • mesleki bilgisi ne kadar iyiyse genel kültür bilgisi bir o kadar kötü kişi. ancak enerjisi ve özgüveni o kadar yüksek ki çevresindekiler kesin doğrudur şeklinde yaklaşmakta.
  • istanbul ve sel konularında güzel tespitler yapmış, beykent üniversitesi öğretim üyesi

hesabın var mı? giriş yap