• "kun" ya da "qun" kürtçede göt demektir.
  • cengiz üstün'ün hikayesine göre kunteper canavarının memleketidir.
    kasımpaşa canavarı ile kasımpaşa ilişkisi gibi birşey yani.
    (bkz: #8138093)
  • samimi klipli şehinşah şarkısı. eski eşine, kadıköy acil ve istanbul trip tayfalarına geçirmeler içerir.
  • bikmadan dinledigim, duydugum en guzel, en kusursuz sarki, renklerimin en guzel, en dogru tonu. hayatimin eksik sayfalarini bulup, oykume beklenen anlami getiren, kaybettigim yolu gosteren. sozlugumdeki uzagin, ozlemin, sevginin, arkadasligin, sevgilinin, hayatin, mutlulugun, kirmizinin, siyahin, huznun, umudun, ruyanin, hayalin anlamini degistiren. hissettirdiklerinle senelerdir yasadigim koca sehri kuculten, yasadiklarimizla ve yasayacaklarimizla donmeyen basimi dondurten, delirten. en uzagin en yakin olabilecegini, karanliktan korkmamayi ogreten. ellerimde, kollarimda, saclarimda, gozlerimde buldugum, senelerdir gectigim yollari, gordugum seyleri ozel kilan. " neden bu kadar mutlusun" sorusuna, neden kasimda doguduma cevap olan. goremedigimde bile gordugum, yanimda olmadiginda bile uzanip dokunabildigim, en guzel gulusum. yuzunu durmadan izleyebilecegim, en guzel uyuyan, uyanan, en guzel gulumseyen, benimle aglayan, gulen, tek kelime konusmadan bana milyonlarca anlatan. gelirken guneside cantasinda getiren. olmayinca karanligin buyudugu, uzadigi, sabahlarin geciktigi, giderken herseyde kokusunu, yuzunu birakan. her gece hayalini giyip uykuya yattigim, uyudugumda duslerim, gecemdeki sessizlik olan, usudugumde sicagim, korktugumda cesaretim olan. gozlerindeki dalgalarla gomuldugum,mavi halkaya asik oldugum, yuregimin degisik carpmasina neden olan. yanimdayken uyanmanin ne kadar ... oldugunu anladigim, anlatamadigim, anlatamayacagim, yarinim, kanatlarim.
  • ilk kez dinlendiğinizde tırı vırı bir şarkı gibi gelebilir. ikinci seferde "eh işte." dedirtiyor. üçüncü kez dinlerseniz sevmenizin olası olacağı şehinşah şarkısı.
  • saf rap başka bir şey demiyorum
  • 7 yıl önce girdiği world of warcraft entrysi ile kayıplara karışan benim hatırladığım sözlüğün ilk trollerinden, tekrar canlanıp owencan olmuş olabilir bilemiyorum.

• belkide hayatimin degismesine sebep olan user.
  • hala gurbet ellerde mutlu oldugunu dusundugum harika insan
hesabın var mı? giriş yap