şükela:  tümü | bugün
  • muazzam olay. demek ki kim cikip kürsüde birkac a4 sallasa otomatikman belge sayılacaklar. güzelmiş *

edit: yahu kardesim benim gözlerim bozuk herhalde su dekontun ustunde ne yaziyor ben okuyamadim. okuyabilen biri varsa yesillendirsin *

bonus: (bkz: okuyamadığı şeye belge diyen üniversite mezunu)
  • çizgili kağıda " parası ödenmiştir imza" nın belge sayıldığı yerde hayli hayli belgedir en azından a4
  • bazı akyalayanlara sorarlar, peçete belge oluyor da a4 mü zorunuza gitti.
  • ülkede gerçek gazeteci olsa işin üstüne gider araştırır ve bunu hem gazete hem televizyonlarda açıklar. bunun yapılmaması a4 kağıdının belge sayılmamasını gerektirmez.
  • ak parti grup başkanvekili bülent turan belgeler sahte dedi diye sahte kabul ediliyor olmasından bir farkı yoktur.

hatta belge sallamak, "sahtedir" demekten daha ikna edicidir.
  • * peçeteden hallice kağıtlara yazıldığında kolay inanmıştınız.
    gerçi dava sıcak, her an gelebilir "kandırıldık".
  • hırsızı seven, hırsız ruhlu küçümen mal'akların ak'lanmaya çalışırken iyice boka battığını gösteren, eline fırsat geçtiğinde çalacak olanların başlığı.
    sizde eşşekler gibi biliyorsunuz ki o belgeler gerçek ve tapındığınız devriliyor.
    inşallah altında kalır siz de onunla aynı cehenneme gidersiniz.
    sahtekarlık ibne fettoşla işbirliği yaptığınız günlerde ürettiğiniz belgelerdeydi.
    bıngıld'ak sorunlusunuz.
  • a4 e yazıp insanları işten atıp hapise atıyorlar. bilginiz olsun.
  • illa ki gidip elin amerikası'nda yargılanmak için kaşınan zihniyet beyanıdır.
    dünkü tarihten ders almıyorsunuz, bari bugünkü mahkemeden ders alın be adamlar.
  • bu sozum sadece sana degil, senin zihniyetindeki tum trollere;

''kirk orospu biraraya gelse sizin gibi pic doguramaz''